Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αλλη μια επισκεψη στη Λιντα και αλλη μια ευχαριστη ημερα προστεθηκε στην ζωη μου με την Λιντα να ειναι υπεφθυνη γι αυτο.Η Λιντα ξερει τον τροπο να με κανει καλα οτι προβληματα και να εχω.Εμφανισιακα ειναι πολυ ομορφη με τελειο κορμι ωραια φατσουλα με πολυ ωραια χαρακτηριστικα.Στο κρεβατι δεν παιζετε και προσπαθη παντα για το καλυτερο.Απο γλυψιματα παντου,φιλακια,μασαζακι σπεσιαλ και μετα ενα τελειο sex με οτι σταση μπορω να σκεφτω εκεινην την ωρα.Λιντα εισαι πολυ γλυκια και πολυ ωραια και ελπιζω οτι και εσυ περνας πολυ ωραια μαζι μου.Θα τα πουμε συντομα,φιλια πολλα!!!Στα πλην η τσατσα που μολις περναει λιγο η ωρα χτυπαει την πορτα λες και το 50αρικο ειναι λιγα λεφτα που τα βρησκουμε στον δρομο απαραδεκτο και πρεπει να προσαρμορστουνε και τα studio στα καινουρια δεδομενα της κρισης γιατι σε λιγο θα βλεπουν τους πελατες με τα κιαλια.Στα συν οτι η Λιντα δεν καταλαβαινη απο τετοια και καθετε οση ωρα θελει για να περασεις καλα.ΥΓ.ελπιζω να δημοσιευτη γιατι μερικες κριτικες δεν εμφανιζονται καθολου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού