Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824397
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με το σχόλασμα της δουλειάς και τις κάβλες του ΣΚ να χτυπάνε κόκκινο έπρεπε κάπου να ξεφορτώσω πάση θυσία
Την λύση την βρήκα στο oriental στο όνομα της Βίβιαν
Αυτή η κοπέλα αδικείτε θα έπρεπε χαλαρά να ήτανε city αφού τέτοιες αναλογίες-σώμα και πρόσωπο λίγες τουρίστριες διαθέτουν.
Είναι απο τις γυναίκες που χαίρετε κάποιος να γαμάει και στην προκειμένη περίπτωση αυτός που χάρηκε είμουν εγώ.
Φτάνω λοιπόν χτυπάω κουδούνι , ακούω πρόγραμμα μπλά μπλά μπλά
Βλέπω τη Βίβιαν και παθαίνω μια μουνόπλακα και λέω ¨
"εδώ είσαι μάγκα μου"
Δυστηχός η κοπέλα δεν έχει ελέυθερα και τέτοια οπότε αρκέστηκα σε ένα απλό προγραμματάκι με την προσθήκη της στάσης 69.
Πάμε παρακάτω,
μόλις την είδα να μπαίνει μέσα και να πετάει τα ρούχα χάζεψα για λίγα δευτερόλεπτα την κορμάρα της και όταν ξαπλώθηκε στο κρεβάτι μπήκα στο κλίμα έχοντας εγω την πρωτοβουλία να περάσω με τη γλώσσα μου ένα χέρι τους βύζους της, εκείνη άραξε για λίγο απολαμβάνοντας την περιποίηση μου και στους δύο μαστούς της ωσπου ήρθε η σειρά της να περιποιηθεί και το δικό μου όργανο με το στοματάκι της.
Αφού ρούφηξε για λίγο μόνη της το κλαρίνο ήρθε απο πάνω μου φέρνοντας τις ποδάρες της πάνω απο το κεφάλι μου για να γλύψω και εγω το ξυρισμένο μουνάκι της όσο αυτή συνέχιζε να μου τον πέρνει πίπα.
Πρέπει να κατέβαζε τα! ύγρά αφού όλα κυλάγαν πάνω μου αλλα και εγώ βράχος μπορεί να γουσταρα με 1000 το τσιμπούκι της, μπορεί να είχα αφηνιασει με τη γευση του μουνιού της στο στόμα μου, δεν είχα κανένα σημάδι οτι θα έχυνα σύντομα αλλα σκύλιαζα ακόμα περισσότερο που εντός ολίγου θα την έσκιζα σε διάφορες στάσεις.
Η αρχή λοιπόν έγινε για λίγο στα ιεραποστολικά με την γκόμενα να σκούζει παθιάρικα και να μου δίνει πεταχτά φιλάκια στο λαιμό μου, ύστερα της ζήτησα να έρθει αυτή απο επάνω πράγμα που δέχτηκε και χαρά και όσο την έπαιρνα έιχα ξανα την ευκαιρία να ζουλάω και να γλύφω τα βυζόμπαλα της ενω για το κλού της συνάντησης άφησα την καλύτερη στάση που μπορεί να κάνει κάποιος με μια γυναίκα με τέτοιο όρθιο και πεταχτό κώλο, το πισωκολλητό.
Εκεί ο πούτσος μου που πια ειχε γίνει αυτοκόλλητος με το μουνί της ήταν στα τελευταία του και όσο μπορούσα κρατούσα χαζεύοντας παράλληλα το κωλαράκι της που πια είχε γίνει μοχλός πίεσης γαμησιού στα χέρια μου.
Λίγο πρίν τελιώσω επιτάχυνε και αυτή την κίνηση της δίνοντας πια μηδενικές ελπίδες στο πούτσο μου ως προς την επιπλέον καθυστέρηση της πράξης.
Το μοιραίο ήρθε και με βρήκε με πτώμα αλλα και χαρούμενο για το αποτέλεσμα.
Με αποχαιρετησε με φιλάκι και εγω την έκανα για το ντούζ για το απαραίτητο φρεσκάρισμα μετά απο τέτοια μάχη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Βίβιαν
Μέλος
Εγγραφή:
17 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού