Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 48 10
Sex Studio 113814
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειμαι αρτι αφηχθης απο τα αντρα της ακολασιας, κι ακομα μπορω να μυρισω το αρωμα της Μαριζας στο σωμα μου...
Συγχωρεστε μου τη λυρικοτητα, ειναι η συναισθηματικη φορτιση λιγα λεπτα μετα το γαμησι...Μετα μου περναει!
Τη Μαριζα την ειχα δει σε παλαιοτερη βολτα-αυστηρα βολιδοσκοπησης,προδιαγεγραμμενης και μη αναστρεψιμης(κοινως "παιρνουμε ματι γιατι δεν εχουμε λεφταμ ουτε γι αστειο!"). Δεν ειχα περασει λοιπον,μεν, αλλα ειχε "κλειδωσει" η Μαριζα ως επιλογη δε...Αν την δειτε, θα καταλαβαιτε αμεσως το γιατι!
Στο σαλοναρισμα εχει εναν φοβερο αερα-αυτοπεποιθηση οχι ομως με σνομπ χροια ή συνδρομο ανωτεροτητας της μουναρας, και χαμογελο που σε κερδιζει. Επισης,ωραιο προσωπο που δυστυχως δεν φαινεται στα ιντερνετια,και αισθησιακη φωνη
Σημερα πηγα πλεον αποφασισμενος να μπω στα ενδοτερα.Ουτε μπουρδελοτσαρκες προηγηθηκαν,ουτε τιποτα. Ημουν σαν τον Ραμπο που δενει τα κορδονια του με τσαμπουκα, πριν την αποστολη.Κομαντο!
Την ξαναειδα στο σαλοναρισμα, καβλωσα μεχρις εσχατων, και μετα μπηκα στο δωματιο και περιμενα (μετα απο ενα περασμα απο το WC για κατουρημα, το οποιο ηταν πεντακαθαρο,οπως και ολοι οι χωροι.Μικρη επιφυλαξη για το κρεββατι,που δεν το εξετασα και σχολαστικα γτ εκεινη την ωρα αλλα με απασχολουσαν κι οχι η καθαριοτητα του σεντονιου)
Παντως,γενικα, ο χωρος πολυ καλος, με μοναδικο μειονεκτημα την ελλειψη ντουζιερας. Μειονεκτημα οχι για μενα, αφου ποτε δεν τις χρησιμοποιω ετσι κι αλλιως...
Μπαινει μεσα η τυπισσα, και τα βλεπω ολα. Αν και δεν πιστευα οτι μπορει να ειναι ακομα πιο καβλα κι απο ο,τι φαινεται στο σαλονι,τελικα ΕΙΝΑΙ!! (Δευτερη παρενθεση: Oι φωτο την αδικουν σχετικα! Της φορτωνουν κιλακια)
Μιλαμε για ΚΩΛΑΡΑ και ΒΥΖΑΡΕΣ! Τα βυζια οχι τοσο απεραντα ωστε να κανεις μπαντζι-τζαμπινγκ στη χαραδρα τους, αλλα φυσικοτατα, και μεγαλα οσο πρεπει για να παιξεις μαζι τους, να χουφτωσεις, να γλειψεις κ.ο.κ...Για μενα, ιδανικα!
Επιδοθηκε σε καποια πολυ καλα προκαταρκτικα,με πολλες αγκαλιτσες, φιλακια παντου εκτος απο στομα (σε καποια φαση που πηγα να το γυρισω σε γλωσσοφυλο το απεφυγε), και καλη πιπα. Οχι βαθεια,βεβαια,αλλα σφιχτη, και με καλη αισθηση γενικα... Οταν της ειπα να μην την επιταχυνει, την αφησε τελειως-υποψιαζομενη μαλλον οτι ειμαι στα...τελευταια μου- και μου λεει :"Θες να κανουμε τπτ αλλο"? Οποτε με καβαλησε κι αρχισαμε το γαμησακι-μαλλον η πιπα δεν ειναι το αγαπημενο της μερος της δουλειας,γιατι ηταν πολυ προθυμη να την αφησει.Αλλα αυτο ηταν θετικο για μενα,γιατι συνηθως οι "υπεραναλυτικες" πιπες με στελνουν στο διαολο,και μετα χυνω πριν πεις κιμινο
Κι εδω-στο καβαλημα- πολυ καλη. Βεντουζωνει σφιχτα πανω σου, σε αγκαλιαζει, και γενικα κανει την ολη φαση πολυ θερμη...Εγω αφοσιωμενος στα βυζια,που δεν τα αφηνα απο το...στομα μου! (καλα,και απ'τα ματια μου!)
Μετα στα 4,οπου μετα βιας αντεξα λιγο ακομα,υστερα απο πολυμηνη αποχη απο το σπορ. Η εικονα της αφρατης ΚΩΛΑΡΑΣ της να ταλαντωνεται με την κινηση (σσ να "κυματιζει" κατα βαση), και οι βυζαρες να παλινδρομουν μπρος πισω (θέα απο τον καθρεφτη), με οδηγουσαν να αποθεσω την πιο προσφατη παραγωγη των αρχιδιων μου στην πλαστικη συσκευασια και να φυγω. Δεν πηγαινε αλλο! (στο μεταξυ αυτη την παραγωγη πληρωνεις για να την πουλησεις, ενω σε ολα τα αλλα πραγματα στον κοσμο, ο καταναλωτης/πελατης πληρωνει τον παραγωγο για να του αφησει την πραματεια του!/και ΔΕΝ εμπιπτει στην κατηγορια απορρηματα οπου εκει πραγματι πληρωνεις για να αδειασεις-γιατι δεν ειναι υπολλειμα επεξεργασιας.ειναι πρωτογενες υλικο-Τριτη παρενθεση αυτο...Λιγο πιο φιλοσοφικη)
Καταφερνω τελοσπαντων ηρωικα να κρατηθω και μεσα στα λιγα δευτερολεπτα του πισωκολλητου,και μετα γυρναω σε ιεραποστολικο,οπου ηξερα πια οτι θα καταθεσω με τη μια,απλα ειναι η αγαπημενη μου σταση για τελειωμα, γιατι μπορεις να πεις και καμια μαλακεια με την κοπελα,ή εστω κανα φιλακι...Και παλι αγκαλιτσες κλπ/ μην ανακυκλωνομαστε/ και χουφτωμα στον κωλο μου εκ μερους της λιγο πριν το τελειωμα
Μετα κατσαμε και τα λεγαμε πολυ χαλαρα, μιας και δεν υπηρχε αλλος λαος απ' οξω (τουλαχιστον εγω δεν ειχα ακουσει κουδουνι), οποτε ειχαμε και ανεση χρονου...Ειναι η πρωτη φορα που πιανω κουβεντα με κοπελα.Συνηθως εχω φυγει πριν καλα-καλα χυσω. Απλα με τη συγκεκριμενη υπηρχε η μεγαλη διαφορα οτι ηταν πολυ γλυκια και ζεστη,ουτως ή αλλως καθ'ολη τη διαρκεια, αλλα ειναι και ελληνιδα(σαλονικα city),οποτε σου δημιουργει μια αισθηση οτι εισαι με τη γκομενά σου στο φιναλε.(Ενω αμα ακους τα σπαστα ελληνικα,δεν ξεχνας ευκολα το οτι εισαι με πουτανα...).Παντως,περα απο τη γλωσσα, μπορω να πω οτι μαλλον θα επιανα ετσι κι αλλιως την κουβεντα με την εν λογω.Υπηρχε καλη διαθεση εκατερωθεν...
Γενικα ηταν μια πολυ καλη συνεδρία-σε ολα τα επιπεδα
Ενα παραπονο που μου εμεινε ειναι οτι οταν μου επαιρνε πιπα,ηταν τετεοια η σταση του σωματός της που δεν επετρεπε δαχτυλοσκοπησεις,ουτε παιχνιδι με την κωλαρα της.Πραγματα που ειναι βασικα απο τα αγαπημενα μου! Μετα δεν το επιχειρησα ξανα, κι ετσι δεν εγινε ποτε...Λύπη. Οποτε,η μονη μου συμβουλη προς αυτην, για περαιτερω βελτιωση των υπηρεσιων- αν διαβαζει φυσικα αυτη τη μακροσκελη μαλακεια- ειναι να τσιμπουκωνει με τον κωλο στραμμενο προς τον πελατη.Ασχετα αν αυτος δεν εχει παρει πακετακι με 69...Αστον τον ανθρωπο να απολαυσει λιγο απο αυτο το επος που εχεις εκει κατω,ρε Μαριζα! Δεν ειναι για να τα κρυβουμε τετοια εργαλεια!!!
Αυτα,απο 'μενα! Οι βαθμολογιες δεν ειναι ενδεικτικες γτ εχω ακομα περιορισμους...Οσο για το παρκαρισμα- καμμενο χαρτι για το εν λογω στουντιακι. Εγω και τις 2 φορες παρκαρα κοντα,αλλα μαντευω οτι σε ωρες αιχμης δεν υπαρχει περιπτωση ο οποιοσδηποτε να παει με ΙΧ και να καταφερει να γαμησει τελικα! Μονο με κανα μετρο απο Γκαζι(?) ή κανα λεωφορειο. Ωστοσο,εβαλα 6 γιατι το 2 ή 3 θα επρεπε να αντιστοιχει σε αυστηρα προσωπικη εμπειρια, και εγω οπως ανεφερα και παραπανω,και τις 2 φορες παρκαρα για "8-9".Αρα...(ασε που υπαρχει πχ και το Λελας Καραγιαννη, οπου αν δεν βαλεις εκει 0,1 ή 2,δε δικαιουσαι να το βαλεις πουθενα)
Χωρος οπως ειπα καλος,τσατσα φιλικη,διακριτικη εισοδος-εξοδος απο το πλαι,παρολο που ειναι πανω στην Πειραιως. Αν πας απο πισω,εισαι ΟΚ...Ειδικα τετοιες ωρες/ για μερα ισως να ειναι πολυ διαφορετικα

ΥΓ Επειδη αναφερθηκε σε παλιοτερη δημοσιευση-σχολιασμο οτι η Μαριζα ειναι 28-30, νομιζω οφειλω να παραθεσω την ηλικια που δηλωνει η ιδια. 24. Αν την δειτε απο κοντα,πραγματι ειναι πιο μικρη απο ο,τι δειχνει.Εγω της ειπα οτι την μεγαλωνει το κοντο,πλατινε μαλλι και γελουσε...

ΥΓ2 Καλη δυναμη και καλα γαμησια σε ολους!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 13, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρίζα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
26 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.786
Πόντοι:
2.537
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού