Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267114
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεφτηκα το αγαπημενο μου στουντιακι την παρασκευη το μεσημερι χωρις να ξερω ποια υπαρξη εργαζοταν εκεινη την ωρα.και αυτο γιατι χωρις να ειμαι πελατης μιας συγκεκριμενης κοπελας οποτε και να παω ξερω οτι θα βρω κατι παρα πολυ καλο.στο σαλονι περιμεναν αλλοι δυο συναγωνιστες και τα δωματια ως συνηθως γεματα.αφου περιμενα κανα δεκαλεπτο σκαει η κοπελα και μενω παγωτο.τι βυζια ητν αυτα?????!!!!!!!!!!περασαμε και οι τρεις με τη μια.πηρα το απλο προγραμμα για αναγνωριση αν και ο τσατσος μας ειπε οτι η κοπελα κανει κα πρωκτικο.για να πω την αληθεια περιμενα αρκετα στο δωματιο αφου προηγουνταν οι αλλοι δυο αλλα αυτο δειχνει οτι δεν υπαρχει ξεπεταγμα πραγμα που το εχουν σαν βασικη αρχη εκει και το ξερω χωρις αυτο να με δυσαρεστει.δεν θα πω πολλα για την συνευρεση μου με την σαμπρινα.τελειο σωμα,απαλο δερμα,καθαροτατη και μοσχομυριστη.στα βυζια κολλησα τα οποια ειναι αυτο που λεμε"κοιταζουν το θεο".πολυ ωραια συμετοχη απο μερους της και παντα χαμογελαστη.η πιπα της δεν με τρελλανε αλλα η συμετοχη της στο σεξ ηταν παρα πολυ καλη με αλλαγη τεσσαρων στασεων.γλυκια παρουσια σε γενικες γραμμες και τα ΤΕΛΕΙΑ ΒΥΖΙΑ EVER!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού