Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161850
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σιμωνα σε στουντιο...τρελο ονειρο που εγινε πραγματικοτητα...χαμος στο στουντιο ουρα απο συναγωνιστες για την Σιμωνα...με την 2η επισκεψη και μετα απο λιγη αναμονη...την πετυχα...η Σιμωνα??...αν και δεν σταυρωνε μπουτι.!...ηρθε στο δωματιο ευδιαθετη και δυναμικη σαν να ειμουνα ο πρωτος της...χαδακια παντου...τα χερια μου τρεχανε παντου στο μικροκαμωμενο σωματακι της...μου φανηκε σαν να πηρε κανα κιλακι...επιδερμιδα μεταξενια...εσωρουχα μαυρα σεξι με αφησε να την τα βγαλω ενα ενα... λικνιζοντας και τριβοντας το σωματακι της πανω στο δικο μου...βυζακι μικρο γεμιζει την χουφτα...περηποιηθηκε πρωτα τα μπαλακια ελαφρα ελαφρα δυς...πιπα???...παρα πολυ καλη με το πασο της...τον κοιτουσε...τον λιγουρευοτανε.!...σαν να ηθελε να τον φαει...τον γουσταρε...την αφησα να τον παιξει οσο θελει...συνεχεια με σεξ...με αγγαλειες...γιναμε ενα σωμα...πεταχτα φιλια στο στομα...που δεν τα απεφυγα μην χαλασω την ατμοσφαιρα...τα ηθελε τα πηρε...γενικα ειναι το απολυτο gfe αυτην την στιγμη...η μουναρα της μια μικρη πεταλουδιτσα.!!...οποιος γουσταρει 69 η θελει να την γλυψει προτεινετε...πολυ καθαρη σε ολα της...ελαφρα κρεμαρησμενη ενιωθα αρκετα για να τελιωσω μεσα σε μια απεραντη ιδωνη...ενιωθα και το γουσταρα οτι αυτο που κανω δεν ειναι κατι με μια ιεροδουλη αλλα με μια κοπελα...ετσι μιας νυχτας...σαν δυο ναυαγοι σε ενα νησι.!..σαν οι τελευταιοι ανθρωποι στην γη.!!...το γουσταρε και αυτη...τουλαχιστων το εδηξε...ενιωσα οτι εκανα σεξ 100%...ολιγολεπτη κουβεντουλα και καληνυχτηζμα...θα τα ξαναπουμε μου λεει...κατεβαινοντας τα σκαλοπατια αναλογιζοντας τα συναισθηματα που μου αφησε πισω η μικρα...ενιωθα την αναγκη για ενα γαμημενο τσιγαρο μετα απο 3 μηνες...γιατι μετα απο ενα τετοιο γαμησι ενα τσιγαρο ειναι το...κερασακι στην τουρτα..!!
Σιμωνα της Σαλονικας, και του Μυλου πλεον.!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.276
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού