Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 404259
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ως μεγας βυζολατρης περιμενα καιρο αυτη τη μερα με την Ερικα...
καλες οι φωτος του σαιτ αλλα κ το κοντινο καλυτερο...
λοιπον η γυναικα ειναι εντυπωσιακη οταν παρουσιαζεται κ βεβαια δεν ειχα 2η σκεψη...
Η τσατσα γνωστη κ μη εξαιρετεα κ πολλα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ διοτι απλα ειναι γαμω τα παιδια!!!
Στο ψητο...η Ερικα (υποκειμενικη μου αποψη) απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ...super-babe!!!
Με καθησε, μου γελασε, με φιλησε τρυφερα στο στηθος, μου ειπε με τα ελαχιστα αγγλικα της -τι κανει, ποσο καιρο ειναι Ελλαδα, κλπ- παιζοντας το πουτσο μου σα τη γκομενα μου...!
Τον πηρε στο στομα με κοιταζε χαμογελαστα με τα υπεροχα γαλαζια ματια της κ μου γαργαλαγε τα αρχιδια λες κ τα ηξερε χρονια!!!
Της ειπα καβαλα κ γυρνα στο καθρεφτη να βλεπω...ουδεμια αντιρηση, ουτε βλεμα, τπτ...ΑΨΟΓΗ.
Την εβαλα ανασκελα (οπου κ φαινεται η τομη στο αριστερο της βυζι) κανα 10λεπτο κ παρτα...!
Το αποκορυφωμα ομως ηταν στα 4 οπου κ παρεδωσα, καρφωμενος στη λαμπικο κωλοτρυπιδα της κ το λειο μουνακι της (μουναρα-οχι μουνακι) ενω την παρακαλουσα να μου τον δωσει πριν τελειωσω...ΜΠΑΑ δε δινω κωλο μου λεει..!
Λεπτομερειες σκεφτομαι...την πηδαω, τη χαιδευω κ αντιστροφα για 1/2 ωρα τωρα οποτε ο υπεροχος-αφρατος-λαμπικο κωλος δε θα με εφτιαχνε περισσοτερο...κ της τα εδωσα εκει!
Σημαντικες παρατηρησεις: 1.ωραιος χαρακτηρας (τι να το κανω το super-model οταν ειναι ζωον) 2. GFE οσο δεν παει 3. δεν βιαζεται (ισως ηταν η ωρα ετσι) 4. η τσατσα αυτη εχει σπρωξει τα καλυτερα μουνια στην Αθηνα (Νικη!κλπ) 5. πρεπει το στουντιακι να μεταφερθει απο κει...κριμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Έρικα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού