Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 70 10
Sex Studio 85689
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τελευταία μου αρέσει να διπλοτσεκάρω κοπέλες που δεν έμεινα και πολύ ευχαριστημένος την προηγούμενη φορά, όχι τις απολύτως απαράδεκτες όπως η Νατάσσα της Βριλησσού ας πούμε, και άλλες. Η Έλενα που φαίνεται ότι δουλεύει διπλοβάρδιες στο σπίτι της Κεφαλληνίας, είναι κούκλα. Την προηγούμενη φορά είπα ότι πέρασα καλά, αλλά και ότι η ίδια έδειχνε ότι δεν το ευχαριστιόταν καθόλου, για την ακρίβει μάλλον βαριόταν. Αυτό δεν αρέσει σε κανένα, κυριως όταν η κοπέλα το δείχνει. Τα έκφυλα γαλανά της μάτια όμως, η ευγάνεια της συμπαθούς τσατσάς και το προχωρημένο της ώρας μ' έκαναν να ξαναμπώ και να το ρισκάρω. Και απόψε είδα μια άλλη Έλενα. Άρχισε πάλι με κάποια λογάκια ότι και καλά είναι κουρασμένη και ότι είναι όλη την ημέρα στο μπουρδέλο, ότι θα ήθελε τώρα να ήταν σε κανένα club και να χόρευε, αλλά αυτή τη φορά αρχίζει με ένα φοβερό σόου, τέλειες πόζες, να τρίβει το μουνάκι της, να χώνει το πλαστικο πούτσο που έφερε μαζί της στο μουνί της. Πόζες απίθανες, στα τέσσερα, κλπ. Μετά την είδα ότι κάπου γελούσε με αυτό που έκενε, αλλά χαριτωμένα. είχε κέφια το κορίτσι. Και το κυριώτερο ήταν κούκλα. Αποφάσισα να κάνω αυτό που έκανα με την Ρουσλάνα στην Αχαρνών. ενώ λοιπόν είχε το Καβλί μέσα της και το έχωνε, αρχίζω να της τρίβω την κλειτορίδα. Απαλά στην αρχή, δοκίμασα άν το ήθελε. Έβγαλε μία φωνούλα παιχνιδιάρικη, τάχα ότι δεν ήμουν καλό παιδί μ αυτό που κάνω. Συνέχισα. Ας δώ , είπα τ΄θα κάνει άν επιμείνω. Δικαιώθηκα για την τόλμη μου, γιατί σε λίγη ώρα, η κοπέλα βογγούσε, ενώ εγώ της τραβούσα μαλακία, φτύνοντας λίγο σάλιο στο μουνάκι της, που έφτασε μέχρι το κωλαράκι της. έλεγξα με το δείκτη του άλλου μου χεριού την κωλοτρυπίδα της, την χάιδευα κι αυτή με προσοχή όμως να μην την ενοχλήσω. στερέωσα καλά το χέρι μου στο στρώμα, έτσι ώστε άνήθελε εκείνη να έσπρωχνε το κωλάκι της και δεχόταν το κωλοδάκτυλο μόνο όσο της χρειαζόταν. το έσπρωξε ελάχιστα, όσο πατάει η γάτα που λέμε, κουνώντας λίγο τους λαγώνες της. σε λίγη ώρα έχυνε με βία, και το κωλαράκι της άνοιγόκλεινε και μού έσφιγγε το δάκτυλο. εκείνη τη στιγμή της το έχωσα ελάχιστα ακόμη, και το άφησα αμέσως να βγεί, καθώς η σούφρα της το έσπρωχνε χύνοντας. Μετά από αυτό καταλαβαίνετε ότι είχa καβλώσει ατελειωτα. Η μικρή είχε χαλαρώσει, Μου πήρε την τέλεια πίπα, αφήνοντάς με να της ανεβοκατεβάζω εγώ το κεφάλι (με προσοχή όμως) και της τα έδωσα με τέλειο πισοκολλητό, ενώ η Έλενα μου ρούφαγε το δάκτυλο βογκώντας. Μετά πήρε πάλι αυτό το παιχνιδιάρικο ύφος, με φίλησε απαλά στο στόμα και έφυγε. Αισθάνομαι μεγάλη χαρά brdlust, που το κομοδίνο μας έστω και μία φορά ...αποκομοδινάστηκε... Έστω και με 70 ευρώ σύν δέκα πουρμπουάρ για πάρτη της προκαταβολικά. Σκεφτείτε όμως και να γαμιέται διπλή βάρδια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 12, 2008
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
4
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού