Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδυνη βολτιτσα με διαθεση για οφθαλμολουτρο και οτι ηθελε προκυψει. Μπαινω λοιπον στο εν λογω στουντιο, ο χωρος καθαρος και περιποιημενος η τσατσα με υποδεχτηκε ευδιαθετη με χιουμορ και μου προτεινε τι θελω να πιω. Οταν ειδα την πρωτη κοπελα και εκανα να φυγω η τσατσα μου ειπε να κανω υπομονη να δω και την Ιζαμπελα οπως και εγινε. Σκαει μυτη ενα ξανθο αγριομουνο με μεγαλες πλαστικες βυζαρες και κωλο κομενο με διαβητη απο προσωπο δεν λεει και πολλα αλλα το σωμα, το τατου και η αγριοφατσα εκαναν τον κθουλου μου να κουνιθει απο τη θεση του και να δωσει τις δικες του εντολες
Χωρις δευτερη σκεψη ειπα να κανω τεστ ντραιβ, κανω λοιπον την απαρετητη καταθεση και παω με το κατω κεφαλι ψηλα.
Περιμενω να φαω την ξεπετα της εβδομαδας γιατι για ετσι την εκωψα τη φαση και μπαινει το μωρο υστερα απο λιγα λεπτακια χαδακια και χαβαλε ξεκιναει μια πιπα που εκανε μεχρι και τη σουφρα μου να ανατριχιασει. Τι να λεμε η γυναικα ειναι μαστορισα και οτι εχει το χρησιμοποιει ακωμα και την αγριοφατσα οταν τον παιρνει στο στωμα βγαζει τηγλωσσα και σε κοιταει ενω τα βυζομπαλα πανε να εκραγουν πανω στα ποδια σου ειναι κατι που δεν το εχω ξαναδει σε στουντιο και εκει που λεω ας αφεθω και ας χυσω στην πιπα της μου λεει μωρο μου δουλια και μου τουρλωνει την κωλαρα της σαν καρτποσταλ. Γαμισι που παρακαλας να μην τελειωσει. Θα ξαναπαω και θα ξαναπαω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
C
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού