Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 49 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πάντα το καινούργιο και το κάτι διαφορετικό συγκινεί και σαγηνεύει τον άνθρωπο και θέλει να το εξερευνήσει. Έτσι και εγώ σήμερα αποφάσισα να εξερευνήσω το καινούργιο studio της πόλης μας.Χαμόγελο

Η μαντάμ που με υποδέχθηκε γνωστή από τα στενά του Βαρδαρίου, ευχάριστη τσαχπίνα και πρόσχαρη.Χαμόγελο

Το εργαζόμενο κορίτσι , καινούργιο κατά δήλωση της μαντάμ αλλά νομίζω ότι κάπου κάποτε την είχα ξαναδεί. Μιρέλα το όνομα της από Ρουμανία, μαλλί με ξανθιές ανταύγειες , ζουμερή χωρίς να την λες γεμάτη, μάλλον κοντούλα που όμως δεν της φαίνεται μιας και βαδίζει πάνω στις δωδεκάποντες γόβες της.Χαμόγελο

Ο χώρος καινούργιος φυσικά, βαρύς, και διακοσμημένος σοφά και απέριττα, με βαρύ φωτισμό σε προδιαθέτει για δυνατές φάσεις.Κουλ

Το δωμάτιο διακοσμημένο με σκούρες κουρτίνες και κόκκινα σεντόνια, διαθέτει και καλάθι αχρήστων με φωτοκύτταρο, ώστε όταν πλησιάζεις το χέρι σου ανοίγει το καπάκι.Κουλ

Τα προγράμματα ξεκινούν από 30 ευρώ (αυτό πήρα), 40 ισπανικό, 50 γυμνό, 70 κολαράκι…..αρκετά καλές τιμές θα έλεγα.Χαμόγελο

Στο δωμάτιο τώρα η Μιρέλα ήρθε με πλατύ χαμόγελο αλλά ταυτόχρονα και με έκδηλη αμηχανία που μου άρεσε κιόλας μιας και ακόμη δεν συνήθισε το καινούργιο του καταστήματος. Πάρα πολλά προκαταρκτικά χαδάκια που μου αρέσουν με απογείωσαν ενώ χάιδευα το βελούδινο κολαράκι της. Η πολύ μεγάλη έκπληξη ήρθε όταν έβγαλε το σουτιέν της και αποκαλύφθηκαν δύο καταπληκτικέ βυζάρες, φυσικές γεμάτες και στητές βελούδινες στην αφή νούμερο 3 παρά κάτι. Στη συνέχεια ξαπλώσαμε στο κρεβάτι, τα χαδάκια συνεχίστηκαν και μου πέρασε την καπότα σε στυλ κάλτσα. Η πίπα δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο και ήταν πολύ ολιγόλεπτη αλλά στη επόμενη φάση που ήταν το cow girl η Μιρέλα με αποζημίωσε με το παραπάνω συμμετέχοντας πολύ ενεργά και με μεγάλη διάρκεια.
Το πισοκολητό ήταν το φινάλε της κατάστασης , την σφυροκόπησα όσο πιο δυνατά μπορούσα, το άντεξε και φάνηκε να το απολαμβάνει κιόλας. Την έχυσα δυνατά τόσο πολύ που δεν μπόρεσε να κρατήσει και εκείνη τις καύλες της και στέναξε βαθιά.Χαμόγελο

Πάρα πολύ καλή η προσπάθεια της κοπέλας προσπαθεί να απογειώσει το μαγαζί από την αρχή και πιστεύω ότι θα το πετύχει.Χαμόγελο

Ένα καινούργιο μαγαζί άνοιξε στην γκρίζα πραγματικότητα των τελευταίων μηνών που ζούμε όλοι μας, γεμίζοντας μας με ελπίδα και προσδοκία για το μέλλον.Χαμόγελο

Βιτρινάτο ….καλές δουλειές.
Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
510
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού