Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βόλτα σήμερα το μεσημέρι στα στούντιο της γύρω περιοχής,με τερματικό σταθμό το Artemis όπου εργαζόταν η Αλίνα.Εδώ και καιρό είχε τραβήξει το ενδιαφέρον μου με τις φωτογραφίες της στις διαφημίσεις του σάϊτ.Έπρεπε να την τσεκάρω από κοντά λοιπόν,αφού είχα διαβάσει αρκέτα θετικά για τις επιδόσεις της στο σπορ.Τελικά ακόμα και όλα όσα είχα διαβάσει για την Αλίνα στο σάϊτ λίγα ήταν.
Απίστευτα προκαταρκτικά χωρίς το παραμικρό ίχνος βιασύνης.Γλειψίματα,τριψίματα,φιλιά στο λαιμό στο στήθος και ένα ξεγυρισμένο ισπανικό με τις φυσικές βυζάρες της.Τις είχε λαδώσει μάλιστα με λάδι για μασαζ και με έστειλε αδιάβαστο.Μετά,μου φόρεσε την καπότα και άρχισε μια άργη υπέροχη πίπα με ελάχιστη χρήση των χεριών της.Μου είχε κάνει έτσι κι αλλιώς διάφορα κολπάκια με τα πόδια της πιο πριν,που κόντεψα να ξεχασω το όνομα μου.Αργά αργά,ήρθε από πάνω μου,με αγκάλιασε σφιχτά και άρχισε το γαμήσι.Βολεύτηκα μια χαρά με την Αλίνα απο πάνω μου,τόσο που τελικά δεν αλλαξαμε καθόλου στάση.Αυτή έδινε τον ρυθμό,πότε αργά,πότε γρήγορα και πότε σταματούσε τελείως και εγώ ακολουθούσα.Όταν τελείωσα,είχα ξεχάσει και το όνομά μου τελικά,αυτή εξακολουθούσε να λικνίζεται από πάνω μου,πολύ αργά,κρατώντας με σφιχτά στην αγκαλιά της.Είναι άπαιχτη αυτή η κοπέλλα.Σίγουρα θα τη ξανατιμήσω,αφου και αυτή ξέρει να τιμάει τον πελάτη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού