Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 39 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ο δρόμος με έφερε στην Κοζάνη σήμερα και είπα να δω μια παλιά μου φιλενάδα. Ο λόγος για την γνωστή σε πάρα πολλούς Δανάη με μεγάλη καριέρα στα μπουρδέλα και τα στούντιο της Θεσσαλονίκη, που άλλαξε το Nick Name της και το έκανε Ειρήνη. Την κοπέλα την γνωρίζω από τα πρώτα της βήματα στο επάγγελμα και πολύ πρόσφατα έγραψα και μια ιστορική κριτική γι ΄ αυτήν που αφορούσε την πρώτη μας συνεύρεση.Χαμόγελο

Το μαγαζί είναι καινούργιο, έχει πολύ άνετη και εύκολη πρόσβαση και μεγάλο και άνετο Parking. Στο σαλόνι με υποδέχθηκε η κοπέλα που αμέσως φανέρωσε την ευχάριστη έκπληξη της που με ξαναείδε και απόρησε πως την ανακάλυψα.Χαμόγελο

Μετά από ολιγόλεπτη κουβεντούλα πέρασα στο δωμάτιο με το απλό των 30 ευρώ, έχει και διάφορα άλλα προγράμματα, όπως Ισπανικό, 69,τζακούζι με τιμές που φτάνουν έως τα 150 ευρώ για μια ώρα μέσα στο δωμάτιο.Χαμόγελο

Έχει χάσει ολίγα κιλάκια που την ομόρφυναν αλλά ταυτόχρονα χαλάρωσαν λίγο και το μεγάλο στήθος της. Το μαλλί της ήταν μελαχρινό και καλοχτενισμένο.Χαμόγελο

Ξεκινήσαμε με πολλά χαδάκια αρχικά στα όρθια και μετά στο κρεβάτι, μου φόρεσε την καπότα σε στυλ κάλτσας και με ξεκίνησε μια ομολογουμένως πάρα πολύ καλή πίπα, περισσότερο βελτιωμένη από τις άλλες φορές. Ταυτόχρονα είχα και θέα το μουνάκι της το οποίο και περιποιήθηκα εξωτερικά. Κάποια στιγμή μόνος την σταμάτησα και την ανέβασα από πάνω οπού και πάλι με εξέπληξε ευχάριστα αναλαμβάνοντας συνεχόμενη πρωτοβουλία. Στη συνέχεια την γύρισα πισοκολητά όπου στην θέα της αφράτης κολάρας της, και αφού την σφυροκόπησα δυνατά, μη μπορώντας να κρατηθώ περισσότερο κατέθεσα μέσα σε κραυγές άκρατης ηδονής.Γλώσσα

Κάθισε μετά, πάνω από ένα πεντάλεπτο μαζί μου, συζητώντας και αναπολώντας τα παλιά και κατόπιν με αποχαιρέτησε με σταυρωτά φιλάκια.Χαμόγελο

Η Δανάη είχε το φανατικό κοινό της, που πιστεύω από την κουβέντα που την έκανα ότι δεν φαντάζεται πόσο μεγάλο είναι. Επίσης πιστεύω ότι αρκετοί συναθλητές θα την ξανατιμήσουν και θα την συναντήσουν στο νέο της στέκι. Η απόσταση από το Βαρδάρη είναι περίπου 1 ώρα και 20 λεπτά στο πολύ χαλαρό από Εγνατία.Μεγάλο χαμόγελο

Για τους συναθλητές της Κοζάνης ένα έχω να πω, ότι θα περάσουν πολύ καλά.Χαμόγελο

Τέλος να αναφερθώ στο χώρο που αν και ολίγον στενάχωρος, είναι πάρα πολύ καθαρός και λειτουργικός.Χαμόγελο

Η τσατσά επίσης πολύ ευγενική.Χαμόγελο

Ειρήνη σου εύχομαι καλή σταδιοδρομία στην Κοζάνη.ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 31, 2011
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
510
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού