Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824398
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επισκευθικα το εν λογω στουντιο εχωντας δει την βιβιαν στο σαιτ και μου αρεσε. ετσι λοιπον μπενω μεσα και με υποδεχεται η ευγενεστατη υπηρεσια που μου προσφερε νερο γιατι ειχα λαχανιασει απο το περπατημα! εκτος απο την βιβιαν δουλευε και η νεφελη και η τσατσα μου ειπε οτι μπορω να τις παρω και τις δυο. θα το ηθελα αλλα δεν ειχα τοσα λεφτα ετσι παιρνω μονο τη νεφελη στο σπεσιαλ αυταρχικο με ποδολαγνεια. ρωταω την τσατσα ποση ωρα καθεται στο δοματιο και μου απανταει μιση ωρα. οτι χρειαζεται σκεφτομαι και ανεβαινω στο δοματιο. μετα απο κανα δυο λεπτα μου τηλεφωνει η βιβιαν και με ρωταει αν θελω να ανεβει οπως ειναι η εχω καποια φαντασιωση. της απαντω οτι δεν θελω τιποτα ιδιεταιρο και ετσι ανεβαινει. αφου συστηθηκαμε μου λεει να παμε να διαλεξουμε καποιον δονητη οποτε της απαντω οτι θελω μονο το δαχτυλο και με ρωταει αν θελω να ειναι αγρια η τρυφερη οποτε απανταω το δευτερο.αφου λοιπον της εβγαλα με δικη της προτροπη το διχτυοτο καλσον αρχισα να της φιλαω δαχτυλα και πατουσες κατι που της αρεσε και την καυλωσε.στην συνεχεια ηρθα απο πανω της και αρχισα να την φιλαω στο λαιμο στα μαγουλα και στα αυτια και αυτη καυλωνε ολο και περισσοτερο ενω μου χαιδευε τα μπαλακια και την κολοτρυπιδα. στην συνεχεια φορεσε γαντι εβαλε και κρεμα και της ειπα να μην μου το βαλει μεσα αλλα μονο να μου την χαιδευει.σ.σ. αυτο δεν ειναι ανωμαλια και συνιστω σε οσους διαβαζουν την κριτικη μου να το δοκιμασουν.μετα απο κανενα διλεπτο την γιριζω μπρουμυτα και της ανοιγω τα κολομερια βλεποντας την τρυπουλα της και την ρωτησα αν μπορω να της κανω το ιδιο. μου απαντησε ναι και μου εδωσε ενα προφυλακτικο και κρεμα.το πασπατεμα του πρωκτου της την τρελανε και το εδειχνε με βογγητα ηδονης. μετα απο αυτο μου φορεσε το σκουφακι και επιδοθηκε σε μια πολυ καλη και αργη πιπα ενω ταυτοχρονα μου χαιδευε τα μπαλακια κατι που με φτιαχνει ιδιεταιρα. αφου της φιλησα λιγο ακομη τα ποδια και ενω ειχαμε γινει και οι δυο τουρμπο την εβαλα στην κανονικη σταση οπου τελειωσα φιλωντας της λαιμο και αυτια.στο τελος την ρωτησα αν ειναι και οι αλλοι τοσο καλοι μαζι της μου απαντησε οχι και οτι μαζι μου το ευχαριστηθηκε.συμπερασμα:για να ειναι καλες μαζι σου πρεπει να εισαι και εσυ με αυτες. το σπιτι και η κοπελα παιρνουν αριστα σε ολα, ΧαμόγελοΧαμόγελοτα εκατο ευρω που εδωσα πιασαν τοπο και θα γινω πελατης του ιδρυματος αφου δεν τα βγαζω ευκολα και πρεπει να προσεχω που τα δινω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Βίβιαν
Υπηρεσίες
vitaman
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
63
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού