Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825587
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χτεσινή πρωινή επίσκεψη στην Μπετούλα, μετα απο αρκετό καιρό! Μεγάλο χαμόγελο Την Μπέτυ την είχα πάρει όταν είχε πρωτοέρθει στο στούντιο και με είχε αφήσει με πολύ καλές εντυπώσεις αλλα έκτοτε δεν είχα την ευκαιρία να την ξαναεπισκευτώ! Σπασίκλας Βέβαια μετα την χτεσινή επίσκεψη μούτζονα τον εαυτό μου για αυτο το παράπτομα. Κουλ

Εμφανισιακά (για όσους δεν ξέρουν) είναι πολύ καλή: ψηλή, με καμπύλες και ασιατικά χαρακτηριστικά, ενώ αν και είναι κάπως μεγαλύτερη σε ηλικία έχει το στύλ της καυλοθείας που την λιγουρευεσαι απο μακρυά Γλώσσα Μοναδικό μειονέκτημα η λίγο χαλαρη κοιλίτσα αλλα δεν πειράζει εμένα (και ελπίζω κανένα) απλά αν την εχανε θα ήταν ακόμα πιο γαμάτη!

στο δώματιο φυσικά άψογη: ευγενικότητατη, ομιλιτική, χωρίς κόμπλεξ ή παραξενιές κάνει ό,τι μπορέι για να σε ικανοποιήσει και όπως και με τις άλλες κοπέλες που εχω επισκευτεί στο συγκεκριμένο στούντιο ο χρόνος παγώνει στο δωμάτιο!!!

μέγα μπόνους points επίσης στην πολύ καλή και ευγενικότητατη υπηρεσία.

Υ.Γ: μαζί της ήταν και η καινούρια Στέλλα που εμφανισιακά μου θύμισε μια πολύ μα πολύ καλύτερη εκδοχή της Πετρούλας: Και στο πρόσωπο, και στο σώμα αλλα και στις κινήσεις. Πολύ όμορφη κοπελούδα που θα τσεκαριστεί σύντομα!!!ΚουλΚουλΚουλΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
141
Likes:
47
Πόντοι:
4.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού