Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 303 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 291294
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είπα για μια βράδια να σταματήσω τους πειραματισμούς και να επιστρέψω στα στάνταράκια. Έτσι επέλεξα την Άννα Μαρία . Πιστεύω ότι είναι γνωστή στους περισσότερους κι εγώ την έχω τίμησει πολλες φορές και δεν θα μακρυγορήσω. Αυτό που θέλω να τονίσω πέρα από τη γενικότερη συμμετοχή της ,είναι η καταπληκτική της πίπα. Κατά τη γνώμη μου εχει την καλύτερη τεχνική από όλες τις άλλες συναδέλφους της, γιαυτο και η πίπα της είναι η κορυφαία σε όλη την πόλη. Εχει ένα μοναδικό τρόπο να χρησιμοποιεί τη γλώσσα της σε όλο το πεος με εναλλαγές στο γλυψιμο των μπαλών και του κεφαλιού. Επίσης κάνει και πολύ καλό deep throat χωρίς να χρησιμοποιεί χέρια. Γενικά μαζί της είναι πολύ δύσκολο να μην "τελειώσεις" στην πίπα. Γιαυτο και συνήθως το κυρίως σεξ διαρκεί λίγο . Αλλά τη σημασία εχει αν προηγουμένως έχεις νιώσει την υπέρτατη απολαυση που σου προσφέρει το στοματικό της. Επίσης η Άννα Μαρία ,λόγω προσόντων , κάνει και καλό "ισπανικό" σε όσους είναι λάτρεις του είδους. Είναι δέκτικη σε χάδια και φιλιά και δύσκολα να φέρει αντιρρήσεις. Παλιότερα είχαν "παίξει" και γλωσσοφιλα, όμως αυτή τη φορά δεν με άφησε. Τελικά για να επανέλθω στην ε επίσκεψη μου , τελείωσα έχοντας από πάνω μου την κοπέλα κι ενώ της έγλυφα το στήθος. Κλείνοντας θα έλεγα ότι η Άννα Μαρία είναι μια πραγματική ιερεια του σεξ ,100 επαγγελματίας που ξέρει τι ζητάει ο πελάτης και τον ικανοποιεί απόλυτα. Όσον αφορά το χώρο , το συγκεκριμένο δωμάτιο είναι πολύ καλό και καθαρό ,όμως με ένα μειονέκτημα ,δεν εχει ντους. Αυτή λοιπόν ήταν η εμπειρία μου με όλα τα θετικά και όλα τα αρνητικά της .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
12
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού