Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825556
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Απογευματινη επισκεψη με ενα φιλαρακι στο στεκι μου γνωριζοντας οτι δουλευουν 3 κοπελες Ελενη,Μπετυ και Βιβιαν.Αφου χτυπαμε το κουδουνι και μας ανοιγει η υπηρεσια,καθομαστε στο σαλονι και μας ενημερωνει οτι δουλευουν 3 κοπελες,φωναζει την Ελενη η οποια εκεινη την ωρα ηταν διαθεσιμη την βλεπουμε με τον φιλο μου και μας λεει η υπηρεσια σε λιγο θα δειτε και την Μπετυ με την Βιβιαν η οποιες εκτελουσαν το καθηκον τους εκεινη την στιγμη.Εγω δεν χρειαστηκε να δω και τις αλλες καθως ημουν αποφασισμενος απο το σπιτι οτι θα διαλεγα την Ελενη,δινω στην υπηρεσια το αντιτιμο των 100Ε και μου λεει να περιμενω να αδειασει καποιο δωματιο απο τα επανω για να παω.Οση ωρα περιμεναμε να αδειασει δωματιο κατεβηκανε και η Μπετυ με την Βιβιαν και ετσι ο κολλητος μου επελεξε την Βιβιαν στο απλο προγραμμα.Τωρα αφου ανεβηκα στο δωματιο νο4 εκανα το ντουζακι μου και περιμενα το μωρο να ερθει,μετα απο λιγα λεπτα αναμονης ακουσα βηματα να ανεβαινουν την σκαλα και να κανει την εμφανιση της η Ελενη.Αφου χαιρετηθηκαμε πηγαμε στο παγκο για να ξεκινησουμε με μασαζ,πολυ καλο και χαλαρωτικο.Υστερα μου λεει παμε στο κρεβατι,παμε της λεω και αφου ξαπλωνουμε ξεκιναει τα φιλια σε ολο το σωμα μου και αρχιζει να τριβει τα βυζια της στο καυλι μου,δεν ηθελε και πολυ με τετοια κορμαρα διπλα μου για να γινει τουρμπο.Αρχιζει το ελευθερο στοματικο,deepthroat,χτυπήματα στη γλώσσα, καραμέλωμα στα αρχίδια κλπ.Μετα μου φοραει το σκουφακι και συνεχιζει να παιρνει πιπα για λιγη ωρα ακομα,μετα αφου ενιωθα τα υγρα να ερχονται την σταματησα καθως ηθελα να την γαμησω και οχι να τελειωσω με πιπα.Πρωτη σταση αυτη απο κατω και εγω πανω της και της τον καρφωνω στο μουνακι της,δευτερη σταση την βαζω στα τεσσερα και της λεω τωρα θελω να σκισω το κωλαρακι σου μωρο μου,αφου βαζει το λιπαντικο ξεκιναμε την διεισδυση στην κωλαρα της χαλαρα στην αρχη και σιγα σιγα ανεβαζαμε στροφες,παρεπιπτοντως αντεχει το σφυροκοπημα και σε παροτρυνει και η ιδια.Μετα απο καμποσα λεπτα το ματς εληξε.Το σιγουρο ειναι πως θα την ξανατιμησω την Ελενη γιατι εμεινα απολυτα ικανοποιημενος.Ενα μεγαλο μπραβο στην Αντζελα που βρισκει τετοιες κοπελες και τις φερνει στο μαγαζι και περναμε ευχαριστες στιγμες και εμεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Kostas99
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.236
Πόντοι:
3.425
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού