Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Λιντα την ειχα γνωρισει απο λελας καραγιανη και ετσι οταν πηγαινω στο συγκεκριμενω μαγαζι δεν περιμενω καθολου για να την δω αλλα μπαινω κατευθιαν στο δωματιο.Εκει κανω το μπανακι μου και περιμενω.Το μονο μειων ειναι οτι το μπανιο ειναι εκτος δωματιου αλλα δεν με πολυπειραζει.Μετα παλι στο δωματιο και αναμωνει μεχρι να ερθει η "ΘΕΑ Λιντα'γιατι περι αυτης προκειται.Στα προκαταρκτικα ειναι καλυτερα και απο την κοπελα μας.Ξεκιναει με γλυψιμω απο πανω μεχρι την επιμαχη περιοχη που εκει τα δινει ολα,αλλα και ο jibril δεν την αφηνη ετσι και καταληγουμε να εχουμε γινει ενα ομορφο κουβαρι.Στο sex τωρα τη να πω που δεν εχει γραφτη.Η Λιντα ειναι σαν μια μηχανη που οσο καλυτερα την προσεχεις τοσο καλυτερα αποδιδει.Μαζι της εχω κανει οτι πιο πολλες και καλυτερες στασεις μου ερχωνται στο μυαλο.Η κοπελα το γουσταρει αυτο που κανει και τιμαει τα ευρω και με το παραπανω,συν οτι και απο ομορφια βαζει παρα πολλα μανεκεν κατω γιατι ειναι πολλες κλασεις ανωτερη.Δεν χωρταινω να τη βλεπω.Παιδια τετοια διαμαντια στο χωρο πρεπει να τα προσεχουμε και η Λιντα πιστευω οτι ειναι ενα απο αυτα.Οσοι δεν την εχεται επισκεφτη καντε το και πιστεψτε με δεν θα χασετε.Λιντα να εισαι παντα καλα και θα τα πουμε συντομα,ενας θαυμαστης σου απο τα παλια.Να πω οτι το siteδεν με αφηνε να βαλω παραπανω αλλιως θα εβαζα 10 και στην συμετοχη και στην εμφανιση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίντα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού