Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτα απο ολα να ξεκαθαρίσω οτι το σύστημα δεν με αφήνει να βάλω μεγαλύτερο βαθμό. Εαν με αφηνε τοτε τομείς οπως συμμετοχη κοπέλας και αποδοση/τιμη θα ειχαν το λιγοτερο 9 και βέβαια καθαριοτητα θα ειχε 10.....Λοιπόν βρέθηκα στην περιοχή πριν καποιες μέρες και αποφάσισα να περάσω να δω το νεο στούντιο που άνοιξε. Πρόκειται για μια μονοκατοικιά δίπλα στην εθνική οδό και κάτω απο τα τζαμπο. Οπως φαίνεται και στις φωτό βρίσκεται σε ενα αρκετά μεγάλο οικοπεδο και εχει απλετο χώρο για παρκιγκ. Οσοι θέλουν να "κρυφτούν", μπορούν να το βάλουν και πίσω οπου εχει χώρο. Μπάινοντας στο στούντιο εντυπωσιαστηκα. Ολοκαίνουριο με πολύ ωραιο σαλόνι, καινούριοι καναπέδες, διακόσμηση κτλ. Η τσατσα μου παρουσίασε την Κωνσταντίνα για την οποία είχα διαβάσει πολύ καλές κριτικές απο τα στούντιο στα οποία δούλευε στην Αθήνα, αλλα δεν την είχα δοκιμάσει ποτέ. Χωρίς δεύτερη σκέψη εδωσα το παράβολο και η ευγενική τσατσά με οδήγησε στο δωμάτιο. Απο οτι ειδα πρεπει να έχει 3 δωμάτια το μαγαζί αλλα δεν ειμαι σίγουρος. Πάντως οσα και να εχει σιγουρα ειναι παντακάθαρα!!! Μιλάμε για ευρυχωρο καθαρό δωμάτιο, ωραία διακοσμημένο,με ξύλινο πάτωμα,τηλεόραση με "εκπαιδευτικό" υλικο!(υπάρχουν και ηχεια οπου ακούγεται ραδιόφωνο), με νιπτήρα, ντουζιέρα, παντόφλες και πετσέτα κλεισμένη στην συσκευασία της! Οσο για τα σεντόνια τα αλλάζουν καθε 3 πελάτες μου είπε η τσατσα μετά απο ερώτηση μου, και πράγματι με ενα μικρό "ελεγχο" που έκανα φαινόνταν πολύ καθαρά. Επίσης διαθέτει και σύστημα οπως αυτο στις τουαλέτες καφετεριών για τα χαρτιά οπου πατάς κουμπί και στα βγάζει οπως και σαπούνι με απολυμαντικό. Η πρώτη λοιπόν εντύπωση ήταν πολύ καλή αλλά μετά απο κανένα 10λεπτο ήρθε και το ακόμα καλύτερο. Η Κων/να! Ας πούμε λίγα λόγια. Απο τις φωτογραφίες των στουντιο που δούλευε μπορείτε να δείτε. Πρόκειται για μια ομορφη και γλυκιά κοπέλα η οποία δεν ειναι σε καμιά περίπτωση χοντρη , απλά δεν έχει και το σωμα μοντέλου. Θα την ελεγα ελαφρώς γεματούλα με φυσικό ωραίο στήθος και ωραία μεγάλα οπίσθια. Αυτα οσον αφορά το σώμα. Πάμε τωρα στο πραγματικά μεγάλο ατου της. Την συμπεριφορά! Απο την στιγμή που μπήκε ήταν ευγενική, ομιλητική και με ολο με το χαμόγελο! Ξεκίνησε προκαταρτικά χωρίς να βιάζεται (σε βοηθά πολύ να χαλαρώσεις η συμπεριφορά της) και στην συνέχεια στοματικο. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! Πραγματικά τέτοιο deepthroat στοματικό δύσκολα ξαναβρίσκεις. Φοβερή, λες και έπαιζε σε πορνοταινία! Μονο και μονο για το στοματικό της αξίζει να την επισκεφτείς! Στην συνεχεια αλλάξαμε κανα δυο στάσεις κατα την διάρκεια των οποιων ηταν πραγματικα gfe. Δηλαδή συμμετείχε με τέτοιο τρόπο που νόμιζες οτι ήσουν με μια γκόμενα και οχι με επαγγελματία. Βέβαια για το τέλος στα 4, οπου πραγματικά η θεα είναι ανεπανάληπτη. Ντύθηκε, με ευχαρίστησε και με αποχαιρέτησε με την ιδια ευγένεια και το ίδιο χαμόγελο που είχε καθόλη την διάρκεια της συνάντησης μας. Πιστέυω πως ο συνδυασμός του καινούριου, καθαρού και εξοπλισμένου στουντιο με την Κων/να είναι ολα τα λεφτά! Η ακρως gfe συμπεριφορά αυτής της κούκλας (που κατέχει εξαιρετικά τα μυστικά του σεξ και δεν δυσανασχετεί με τίποτα) μέσα σε ενα ωραίο χώρο, σε κάνουν να περνάς πραγματικά καλά. Το προτείνω ανεπιφύλακτα. Τέλος να αναφέρω πως η Κων/να μου είπε πως πλεον θα δουλεύει ΜΟΝΟ εκει και οχι στην Αθήνα. Στο στούντιο δουλέυουν αυτή και η μονικα ( δεν ξερω αν έχει ερθει και κάποια καινούρια ).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού