Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 204 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 455637
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαιρετω για μια ακομα φορα ολους τους φιλους και συναγωνιστες του χωρου μας. Ειχα ακουσει παρα πολλα και προ παντως καλα λογια για το συγκεκριμενο στουντιο!!! Μου κινησε λοιπον τη περιεργεια να δω και εγω το τι τοσο καλο εχει αυτο το στουντιο. Φτανω λοιπον κατα τις 9 το βραδυ χθες εκει. Ο χωρος στην υποδοχη δεν ηταν κατι το εντυπωσιακο οσο αφορα τη διακοσμηση, αλλα οφειλω να ομολογησω πως ηταν ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟΣ. Η τσατσα ηταν παρα πολυ ευγενικη. Πιο ευγενικη και απο ρεσεψιον πενταστερου ξενοδοχειου. Ειχε αρκετο κοσμο στο σαλονι και αυτο στην αρχη με εβαλε σε σκεψεις..."μη μου τυχει ξεπετα...δε θα το αντεξω" σκεφτηκα. Μετα απο λιγη ωρα ερχεται και η κοπελα μααααας. Με το που την αντικρυσα εμεινα μ....ς. Ψηλη...παιδια ειναι σιγουρα 1.80...αλλα αυτο που μου εκανε απιστευτη εντυπωση ηταν η ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΚΟΛΑΡΑ ΤΗΣ. Βραζιλιανικη και βαλε!!! Χωρις δευτερη σκεψη δινω τον οβολο μου καιπεριμενω υπομονετικα στο δωματιο...Φιλοι μου...η κοπελα απλα τα δινει ολα στο κρεβατι....ο,τι και να της ζητουσα απλα το εκανε...ακομα και στο φωτιστικο στο ταβανι να της ζητουσα να ανεβει θα το εκανε...και πανω απ' ολα...με τρομερη διαθεση και απολυτη συμμετοχη...λες και ηταν η γκομενα μου..το συνιστω ανεπιφυλακτα....α ξεχασα να πω...η βιασυνη δεν υπαρχει στο λεξιλογιο αυτου του στουντιο....ουτε και η βαριεστιμαρα....Χιλια μπραβο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2008
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
nsbowler
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
1.185
Πόντοι:
491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού