Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367794
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ένα από τα πλέον γνωστά κορίτσια στη οδό Κασσάνδρας είναι η Μαριάννα.
Την συναντούσα πολύ συχνά στις τσάρκες μου, και θέλησα μια ακόμα συνεύρεση μαζί της, μετά από την μοναδική που είχα μέχρι τώρα, εδώ και αρκετό καιρό.

Για όσους δεν την γνωρίζουν : Νεαρή ξανθιά με ίσια μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους. Σώμα χωρίς κανένα ίχνος περιττού κιλού, χωρίς όμως να είναι υπερβολικά αδύνατη. Το στήθος της φυσικότατο με μεγάλη πεταχτή ρώγα. Εκφραστικά μάτια, γλυκό χαμόγελο.
Ευγενέστατη η υπηρεσία, άλλαξε μπροστά μου σεντόνια κατά την είσοδο μου στο penthouse του Κασσάνδρας 3 κάτω.
Ευδιάθετη και γελαστή ήρθε μετά από λίγο η Μαριάννα.

Τα προκαταρκτικά της άψογα, με φιλιά, γλειψίματα, από τον λαιμό, αυτιά, στήθος, κοιλιά, μηρούς.
Εξαιρετική στο στοματικό, με μοναδικό καραμέλωμα στα @@κια. Όχι απλά γλειψίματα, αλλά και ρουφήγματα μέχρι την ρίζα, Το κυρίως στοματικό της, βαθύ, με άψογη χρήση της γλώσσας, και τεχνικη υψηλού επιπέδου.
Αφέθηκε και στις δίκες μου διαθέσεις χωρίς αντίρρηση. Πολύ διακριτικοί αναστεναγμοί και βογκητά, όση ώρα πέρναγα όλο της το σώμα με την γλώσσα μου.
Πολλες οι στάσεις που ανταλλάξαμε στο sex. Cow girl, στάση του λωτού, στα όρθια, ιεραποστολικό, στα τέσσερα.
Σε όλες τις παραπάνω στάσεις, άψογη συνεργασία, και πολύ καλή συμμετοχή.

Μιλήσαμε για λίγη ώρα μετά το τέλος, με χαιρέτησε με πεταχτό φιλάκι στο στόμα και ανανεώσαμε το ραντεβού μας.

Η Μαριάννα είναι από τα πλέον δυνατά χαρτιά του ομίλου και δίκαια. Είναι όμορφη και με πολύ καλές επιδόσεις στο δωμάτιο. Πέρασα πολύ καλά και διαπίστωσα ότι ήταν λάθος που είχα αφήσει να περάσει τόσος καιρός από την προηγούμενη συνεύρεση μας. Είναι κάτι που διορθώνεται ευτυχώς…….

Αυτά για την εμπειρία μου με την Μαριάννα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 13, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού