Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 99 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημέρα συναγωνιστές,

Επισκέφθηκα τον εν λόγω χώρο αρκετά αργά το βράδυ (παρόλαυτά έψαχνα κανα 20λεπτο για πάρκινγκ). Ο χώρος παλιός, χωρίς καν νιπτήρα στο δωμάτιο και η καθαριότητα πολύ μέτρια. Εντούτοις είχε ζέστη και η αναμονή μέχρι να έρθει η κοπέλα ήταν άνετη.
Η τσα2 ευγενική, μου παρουσίασε τις κοπέλες αν και η μία η Ξένια είχε πελάτη. Με την πρώτη ματιά η Χριστίνα δεν μου έκανε κάτι, αλλά καθώς η Ξένια αργούσε (καλό αυτό) και λόγω του προχωρημένου της ώρας είπα να περάσω. Η Χριστίνα ήρθε μετά από λίγα λεπτά και ξεκίνησε τη διαδικασία χαλαρώνοντας με με γλυκόλογα, γενικά αποπνέει μια αίσθηση εμπιστοσύνης (για εμάς τους μη "επαγγελματίες" του σπορ). Δεν είναι ιδιαίτερα όμορφη (πολύ νταρντάνα για εμένα) αλλά αυτό είναι σχετικό. Έχει πάντως γλυκό πρόσωπο. Η κοπέλα ξεκίνησε με φιλιά παντού, τρίψιμο με το στήθος της στα @@, τα οποία περιποιήθηκε στη συνέχεια δεόντως. Πίπα, απλά καταπληκτική, deepthroat, καραμέλωμα, φτύσιμο, γλύψιμο όλα τα λεφτά. Στο αυταρχικό που ήθελα δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο (το studio δεν έχει και τον πλήρη σχετικά εξοπλισμό), με συνέπεια μετά από λίγο να της πω να επικεντρωθεί στην πίπα, στην οποία αρίστευσε. Αποτέλεσμα, παρόλο που δεν πήρα αυτό για το οποίο πήγα, έμεινα εξαιρετικά ευχαριστημένος, και τη συνιστώ ανεπιφύλακτα λόγω συμπεριφοράς και ειδικά στους λάτρεις του στοματικού.
Φεύγοντας έριξα μια ματιά στην Ξένια, σώμα πολύ καλό, αλλά υπάρχει λόγος που στο site δε φαίνεται το πρόσωπό της.
Ο χώρος δεν είναι ότι καλύτερο, ίσως αυτό θα μπορούσε να αντανακλάται και στις τιμές αλλά δεν ...
Γενικά, μια ευχάριστη συνάντηση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού