Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824396
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά απ' το τέλος της εξεταστικής οι κάβλες είχαν χτυπήσει κόκκινο και απ' τη στιγμή που τα οικονομικά έχουν ελαφρώς βελτιωθεί μία επίσκεψη στο λατρεμένο Studio 104 ήταν επιβεβλημένη... Ανάμεσα σε πολλές επιλογές που είχα για το συγκεκριμένο οίκημα επέλεξα τη θεογκόμενα τη Βίβιαν την οποία την είχα άχτι από παλιά και επειδή είχε φύγει για εξωτερικό και δεν είχα προλάβει να την πάρω ήταν ευκαιρία επιτέλους να την επισκεφτώ. Επίσκεψη στις 25/2 ώρα 12:00 το βράδυ, parking εύκολα, μπαίνω μαζί με έναν άλλο συναγωνιστή που είχε έρθει για την Κέλλυ που ήταν επίσης στη βάρδια και μας υποδέχεται καινούρια τσατσά η οποία αποδείχτηκε ότι είχε αρκετές ελλείψεις αλλά λόγω του ότι ήταν νέα στο πόστο της σ' ένα σπίτι ΠΟΛΥ απαιτητικό νομίζω ότι πρέπει να δείξουμε λίγη ανοχή... Μόλις κάθομαι με ρωτάει αν έχω ξαναπάει και μόλις της είπα ότι έχω συνεννοηθεί με την Άντζελα και ανέφερα το όνομά μου μου έστρωσε το κόκκινο χαλίΧαμόγελο Βγαίνει η Βίβιαν σχεδόν γυμνή με τις βυζάρες έξω και παθαίνω το πρώτο (ευχάριστο) σοκ με την εμφάνισή της, η κοπέλα είναι απλά ΜΟΥΝΑΡΟΣ, ξανθιά με κοντό μαλλί και υπέροχο πρόσωπο, φοβερό σώμα αν και έχει πάρει λίγα κιλάκια σε σχέση με παλιότερα όπως ομολόγησε (προσωπικά όχι απλώς δε με χάλασε αλλά με χαροποίησε κιόλας αυτό γιατί έχει κάνει και πιασίματα), στήθος μεγάλο 3αράκι όχι τεράστιο, υπέροχα πόδια και κώλο... Με εντελώς ναζιάρικο ύφος μου ζητάει αν μπορώ να περιμένω 5' παραπάνω απ' το κανονικό για να βάψει τα νύχια των ποδιών της γιατί δεν είχε προλάβει, φυσικά δε θα μπορούσα να αρνηθώ... Στη συνέχεια η τσατσά με ρωτάει τί πρόγραμμα θέλω και όντας λίγο ανενημέρωτη μου λέει άλλη τιμή απ' την αναμενόμενη αλλά τη διόρθωσα και ήμασταν Ο.Κ. Παρ' ότι δεν πήρα full πρόγραμμα μου παραχωρήθηκε το αγαπημένο μου δωμάτιο 3 όπου και ανέβηκα να περιμένω τη Βίβιαν. Το κλιματιστικό ήταν κλειστό και το δωμάτιο ήταν ελαφρώς κρύο πράγμα το οποίο οφείλετο ή σε παράλειψη της υπηρεσίας ή σε επιλογή της Βίβιαν καθώς μερικές κοπέλες δε θέλουν να δουλεύουν με πολλή θέρμανση. Γδύνομαι λοιπόν και δεν άργησε να έρθει και η Βίβιαν. Απ' την πρώτη στιγμή κατάλαβα ότι η συγκεκριμένη κοπέλα γουστάρει να παίρνει πρωτοβουλίες, με το που μπήκε όπως καθόμουν στο κρεβάτι έρχεται και κάθεται πάνω μου με τα πόδια της ανοιχτά και με παίρνει αγκαλιά ενώ εγώ είχα γύρει ελαφρώς προς τα πίσω, σ' αυτήν τη στάση μείναμε κάμποση ώρα πιάνοντας κουβεντούλα όπου της είπα πόσο άχτι την είχα, μου παραπονέθηκε ότι θέλει να αδυνατίσει ενώ εγώ της είπα ότι την προτιμώ έτσι, μου μίλησε για τις διακοπές της κ.τ.λπ., γενικά δε βιάζεται και είναι τελείως αυθόρμητη στη δουλειά της. Σύντομα αρχίζει το σκληρό ροκ, εγώ ξεκινάω να τη φιλάω στο λαιμό και σ' όλο της το κορμί απολαμβάνοντας το θαύμα της φύσης που είχα στην αγκαλιά μου, μέχρι που κάποια στιγμή με ξαφνιάζει και ρίχνοντας ένα σάλτο ανεβαίνει όρθια στο κρεβάτι ακουμπώντας στον τοίχο με γυρισμένη την πλάτη και τουρλώνοντας την κωλάρα της μου λέει σχεδόν επιτακτικά να της γλείψω την κωλοτρυπίδα... Άλλο που δεν ήθελα εγώ που ήδη είχα καβλώσει με τον κώλο της και αναθεμάτιζα την τύχη μου που δεν τον δίνει και αρχίζω το γλείψιμο (ήταν ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ) κατεβαίνοντας παράλληλα και προς τα κάτω στα μουνόχειλά της και χουφτώνοντας ή χαστουκίζοντας τα κωλομέρια της. Στη συνέχεια αρχίζω να της δίνω ελαφριές δαγκωματιές από την πλάτη της φτάνοντας μέχρι τα πόδια της. Ενώ είχα φτάσει χαμηλά στα πόδια, πάλι με μια αστραπιαία κίνηση γυρνάει με την πλάτη στον τοίχο και αφού με σπρώχνει ελαφρά να ξαπλώσω ανάσκελα με τα πόδια της μου φέρνει τα υπέροχα δάχτυλα των ποδιών της στο στόμα ζητώντας μου πάλι σχεδόν επιτακτικά να τα γλείψω, πραγματικά τα πατουσάκια της είναι υπέροχα... Στη συνέχεια εγώ καβλωμένος όπως ήμουν απ' το πάθος των προκαταρκτικών τη βάζω στα 4 όπου συνεχίζω να γλείφω την κωλοτρυπίδα της και τα μουνόχειλά της και στη συνέχεια συνέχισα το γλειφομούνι ανάσκελα στο τελείως ξυρισμένο μουνάκι της ενώ εκείνη έδειχνε να το απολαμβάνει βάζοντας και λίγο δάχτυλο που και που... Της ζητάω να κάνουμε 69 αλλά μου προτείνει να κάνουμε πρώτα ισπανικό πριν βάλω το σκουφάκι (έξυπνο κορίτσι) όπως και έγινε, αγκάλιασε με τα βυζιά της τον πούτσο μου και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει σαν τρελή χωρίς καν εγώ να κουνιέμαι! Κατόπιν αρχίζουμε το 69, κάβλωσα απίστευτα έχοντας αυτόν τον κώλο μες τη μούρη μου, παρ' όλ' αυτά η πίπα της ήταν μέτρια και έβαζε αρκετά και δόντια, ίσως το μοναδικό αδύνατο σημείο της... Αφού ήρθε η ώρα που επιτέλους ήθελα να σκίσω αυτό το μουνάκι τη βάζω πάλι στα 4 και αρχίζω ένα δυνατό πισωκολλητό όπου το μωρό στηνόταν αρκετά καλά και σημειωτέον αντέχει σε ΠΟΛΥ σφυροκόπημα! Μετά απ' αυτό ξαναρχίζει το σκληρό ροκ και οι πρωτοβουλίες από μεριάς της, όπως σηκώθηκε όρθια με σπρώχνει στην καρέκλα του δωματίου λέγοντάς μου "θέλω να με σκίσεις καθιστή" και άρχισε να χοροπηδάει στον πούτσο μου σαν τρελή χώνοντας παράλληλα τις βυζάρες της μες τη μούρη μου... Κάποια στιγμή την αρπάζω και χωρίς να βγω από μέσα της τη σηκώνω όρθια και την ξαπλώνω στο κρεβάτι όπου αρχίζω να την παίρνω ιεραποστολικά. Όντας μες την ένταση και προκειμένου να χαλαρώσω λίγο ξαπλώνω και της ζητάω να έρθει αυτή από πάνω όπου και αρχίσαμε να γαμιόμαστε ενώ παράλληλα της χούφτωνα τα βυζιά. Κάποια στιγμή πλησιάζει το πρόσωπό της στο δικό μου και αφού ρίχνουμε ο ένας στον άλλο από ένα πεταχτό φιλί πολύ κοντά στα χείλια αρχίζουμε τα παθιάρικα γλωσσόφιλα, τρελάθηκα, η συγκεκριμένη κοπέλα κάνει σαν να γαμιέται από χόμπυ και όχι λόγω δουλειάς... Μετά απ' αυτό της ζήτησα να τελειώσω πάνω της χωρίς σκουφάκι και δέχτηκε αμέσως παρ' ότι δεν είχα πληρώσει full πρόγραμμα... Αφού λοιπόν στήθηκε καθιστή στο κρεβάτι κρατώντας τα βυζιά της τελείωσα πάνω τους θριαμβευτικά ρίχνοντας και κανα δυο πουτσοσκάμπιλα στη συνέχεια και κάνοντας ένα ισπανικό, το μωρό δε βιάστηκε καθόλου να σηκωθεί... Μετά απ' αυτό η Βίβιαν μπήκε στο ντουζ αλλά βγαίνοντας διαπίστωσε ότι δεν υπήρχε πετσέτα να σκουπιστεί (άλλη μία παράλειψη της υπηρεσίας), οπότε το τρελοκομείο κάθησε με τα νερά στο κρεβάτι και πήρε τηλέφωνο την υπηρεσία απ' την εσωτερική γραμμήΧαμόγελο Μόλις σκουπίστηκε ντύθηκε, μιλήσαμε λίγο ακόμα, φιληθήκαμε και βγήκε απ' το δωμάτιο, σε λίγο κατέβηκα κι εγώ μαζί με τα σκουλαρίκια της που τα είχε ξεχάσει στο δωμάτιο και ήπια ένα ποτάκι να χαλαρώσωΧαμόγελο Εν τέλει στη σχέση απόδοσης - τιμής βάζω προφανώς 10άρι γιατί παρ' ότι η Βίβιαν δεν είναι ακριβώς του γούστου μου (δηλαδή GFE) τιμάει μέχρι τελευταίου ευρώ το αντίτιμο των υπηρεσιών της και μάλιστα όχι σαν να κάνει δουλειά αλλά σαν να το γουστάρει πραγματικά και η ίδια... Οι λάτρεις των GFE που ίσως να ενοχλούνται απ' το να παίρνει η κοπέλα πρωτοβουλίες να μην την αποφύγουν, η κοπέλα και λόγω εμφάνισης και λόγω αφοσίωσης που έχει στη δουλειά της αξίζει πραγματικά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Βίβιαν
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.603
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού