Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825117
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
τον τελευταίο καιρό οι τάβλες έχουν βαρέσει κόκκινο οπότε έχω γινει μόνιμος θαμώνας των studio . Βραδινή είσκεψη λοιπόν στο Φ104 . Δυο κοπέλες μου ανέφερε η τσατσά Κέλυ και Νεφέλη. Προτίμησα την Κέλυ γιατί ήταν πιο ψηλή και με πιο άγρια χαρακτηριστικά.Πληρώνω το πρόγραμμα με το sex show και περνάω στο δωμάτιο.Μετά από κανα 15λεπτο έρχεται η Κέλυ.Μερικές κουβέντες για να σπάσε ο πάγος και αρχίζει το ματς Χαμόγελο .Χάιδεμα στο στήθος με ελαφρές δαγκωνίτσες και τρίψιμο πάνω μου με τα βυζιά της.Ύστερα από λίγο η μηχανή είχε ανάψει . Αρχίζει μια ωραιότατη πίπα που τον έπερνε αρκετά βαθιά στα όρια του gagging . Πριν σταματήσει αυτή την σταματάω εγώ για να μην έχουμε κανά πρώιμο ατύχημα.Επειδή έχει κολάρα αποφάσισα ότι ο σωστός τρόπος να την πηδήξω είναι στα 4 .Το θέαμα άκρως καυλωτικό . Την βάζω στα 4 και αρχίζω να την περνω με δυνατά σπρωξίματα. Πρέπει να την πόνεσα λίγο γιατι η αλήθεια είναι ότι είχα κατακαυλώσει.Μετά από κανά 10λεπτο σφυροκόπημα ήρθε η ώρα να αδειάσω.Ξέχασα sex show ξέχασα τα πάντα αλλά στα @@ μου μιας και γάμησα όπως ήθελα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού