Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 393 10
Sex Studio 327242
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Την τζεσυ την ειχα σταμπαρει εδω και καιρο απο τις φωτο οταν ακομα ηταν αθηνα!τι κομματι ελεγα και τσουπ σκαει εδω..διαβαζα τις κριτικες "μαυρο" "μακρια" κλπ κλπ αλλα οταν το κατω κεφαλι δινει εντολες κανεις μαλακιες..

φτανω στο "ιδρυμα" μπαινω μαζι με συναγωνιστη στο σαλονι το οποιο ηταν μεσα στο σκοταδι ειπαμε ρε παιδια ενταξει ουτε το ρευμα να τους κοβανε

σκαει εξω η τζεσυ στην αρχη δεν την καταλαβα γιατι το μαλλι της εχει μακρυνει αρκετα σε σχεση με τις φωτο
ειχε και σκοταδι κοιταζω μαλλον ενταξει αυτη θα ειναι μαλλονΓλώσσα
η αληθεια ειναι οτι δεν με εντυπωσιασε στο σαλονι ειναι και μικροκαμωμενη(χωρις να ειναι αρνητικο αυτο)απλα δεν σε εντυπωσιαζει
ο συναγωνιστης απεχωρησε μολις την ειδε(κατι θα ηξερε..)
και εγω περασα μεσα με το απλο 40 ευρω

μπαινω στο δωματιο ωραιο δεν λεω πολυ μεγαλο τζακουζια ντουζιερες τηλεοραση να παιζει τσοντα κλπ αλλα...καλα ρε βαζετε μεσα ολα αυτα και δεν εχει καθρεφτες στο κρεβατι???ΘυμόςΘυμός μεγαλο παραπτωμα

περιμενα και περιμενα..κοσμο δεν ειχε τι στον πουτσο εκανε η τσεσυ 15 λεπτα περιπου μεχρι να ερθει χαζευα την τσοντα λιγο..Εμμμμ

και μπαινει μεσα με το ασπρο φορεματακι την βλεπω και απο κοντα και ενταξει ωραια ειναι μοντελισια ισως αλλα καβλα σε καμια περιπτωση δεν το εχει αυτο αλλες ειναι πιο ασχημες αλλα ειναι καβλιαρες αυτη δεν..
κουβεντες ελαχιστες απλα μου ειπε ονομα και ηλικια "εικοσιτγια" με ωραια προφορα παραδεχομαι!


πολυ ψυχρα τα πραγματα βγαζει το φορεματακι ξαπλωνει αρχισε ψιλοχαδια στο εργαλειο και μονο εκει και ως λογικο σηκωθηκε ευκολα πολυ μαπε προκαταρτικα ουτε τριψιματα ουτε τιποτα πηγα να τις πιασω τους βυζους και δεν ειπε τιποτα τις εριξα και μερικα γλυψιματα στις ρωγες και δεν ειπε τιποτα κ παλι οποτε λεω επειδη ειχα διαβασει κιολας οτι δεν αφηνε μερικους "αντε μεγαλε γουσταρει" βρηκαμε το κουμπι της θα ανατρεψουμε το κλιμα για την τζεσυ!(κουνια που με κουναγε)

πιπα..εκανε??δεν θυμαμαι..Χμμμ; ναι μαλλον εκανε..τοσο καλη ηταν..
στην συνεχεια ανεβαινει απο πανω για ξεκινημα βαζει τα χερια της στο κεφαλι του κρεβατιου και κοπανιεται μ'αρεσε αυτο με τα χερια καλα παμε λεω εδω ωραια αυτο

σταματα και μου λεει να αλαξουμε την βαζω απο κατω και σηκωνει και ωραια τα ποδαρακια της και μπαινω μεσα δυνατα αλλα η ρουφιανα ενω ημασταν σχεδον προσωπο με προσωπο ενα βλεμα δεν γυρισε να ριξει αντε δεν μιλας την γλωσσα για να πεις κατι αλλα κοιτα λιγο να καβλωσουμε μονο απ την εκφραση ολο γυρισμενο στα πλαγια...

μετα στα 4...ωραιο κωλαρακι και ωραια τρυπουλα δεν λεω την χαιδεψα και λιγο επιφανειακα με το δαχτυλο εφαγε και μερικα χαλαρα χαστουκακια αλλα ενταξει τιποτα το σπεσιαλ(μεγαλη ελλειψεη εδω και παλι του καθρεφτη)

μετα ξανα απο πανω αυτη οπου αρχιζει και κοπανιεται με δυναμη ρε παιδια οχι αστεια πονεσα ρε αυτο δεν ηταν καβλα ηταν πονος δεν ξερω μερικοι σαδομαζιστες ισως γουσταρουν αλλα εγω δεν ειμαι...ειχε ριξει ολο το βαρος της στο εργαλειο και με ελιωσε..απο χρονο γυρω στο 10 λεπτο ημασταν..ηταν φανερο οτι ηθελε να ξεμπερδευει κ εγω βαρεθηκα την φαση και ηθελα να τελειωνω λεω αμα την κοιταξω που ειναι κ ωραια θα χυσω αλλα που..παλι κοπανιεται αυτη αλλα το κεφαλι ειναι αλλου αριστερα-δεξια- δεν βλεπω προσωπο..ενα γαμημενο βλεμμα ρε τζεσυ ενα!!οχι δυο!

κατεβαινει μονη της...και αρχιζει και μου τον παιζει..παραξενευομαι..τι κανει λεω???συνεχιζει και τον παιζει και βαζει μετα απο λιγο και μου παιζει μαλακια και με τα δυο χερια τοσο αγαρμπα που παλι πονεσα..τιποτα..την λεω ετσι θα παρει ωρες..τι να κανουμε??
-θες να φυγεις την λεω?? γνεφει καπως δεν θυμαμαι αν ειπε και κατι και σηκωνεται να φυγει σηκωνομαι κ εγω και τελος..

γενικα συμπερασματα δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναπηγαινα η κοπελα ενταξει ειναι ωραια γλυκια μπορει και να την ερωτευοσουν αν την εβλεπες εξω αλλα δεν το κατεχει το αθλημα ας ασχοληθει με κατι αλλο που να της αρεσει για να μην την ταλαιπωρουμε και να μην ταλαιπωρει και αυτη εμας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζέσυ
STELIOS77
Ανώτερος
Εγγραφή:
8 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.474
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού