Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825590
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημέρα της γυναίκας χθες και αποφάσισα να επισκεφτώ την Κέλλυ μετά από παρότρυνση φίλου που μοιραζόμαστε τα ίδια γούστα στο σεξ. Μετά από σχετικά μικρή αναμονή πληρώνω στην τσατσά και ανεβαίνω στο 4 το γνωστό άντρο της αμαρτίας.Την Κέλλυ δεν την είχα δει ποτέ και επέλεξα να μην την δω και να μπω κατευθείαν στο δωμάτιο.Με το που φτάνω επάνω χτυπάει το τηλ.Στην άλλη άκρη της γραμμής Η Κέλλυ.Γεια σου μωρό μου μου λέει.Γεια λέω εγώ.Πες μου τι έχεις στο μυαλό σου να κάνουμε.Αυτό συναγωνιστές είναι το όνειρο κάθε άντρα.Να ξέρει η αφέντρα από πριν τι θες και τι ψάχνεις.Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα για να περάσετε καλά.Αυτό που της ζήτησα είναι απλό...'Ηθελα να νιώσω την απόλυτη ξεφτίλα.Πόνο ξύλο ταπείνωση κτλ.Ουσιαστικά αφέθηκα στις σκοτεινές της επιθυμίες.Μετά από αναμονή περίπου 15 λεπτών ακούω τακούνια να ανεβαίνουν αποφασιστικά της σκάλες.Η πόρτα ανοίγει και βλέπω κάτι που με ανέβασε ακόμα πιο πολύ.1.80 περίπου,μάυρο μακρύ μαλλί, κορμάρα ντυμένη με μαύρα δερμάτινα και ωραίες μπότες με τακούνι στιλέτο .Καλώστην λέω και τότε πέφτει η πρώτη σφαλιάρα.Με έπιασε λίγο απροετοίμαστο.Μου λέει ξαπλωμένος στο κρεβάτι μου με περίμενες ρε μαλάκα? Αυτό ήταν μπήκα κατευθείαν στον ρόλο μου.Συγνώμη λέω.Συγνώμη τι μου λέει και πέφτει δεύτερο χαστούκι.Συγνώμη Κυρία.Και τότε πέφτει το πρώτο φτύσιμο.Συγνώμη Κυρία Κέλλυ μαλάκα.Δεν ξεκινήσαμε καλά μου λέει. 2 Συγνώμες μέσα σε ένα λεπτό την 3η καίγεσαι ξεφτιλισμένε.Οι σφυγμοί μου είχαν αρχίσει να βαράνε κόκκινο.Η Κέλλυ φαινόταν πραγματικά να το νοιώθει.Σήκω πάνω μου λέέι.Με το που σηκώνομαι με τραβάει από το μαλλί και με γονατίζει.Έλα μαλάκα μου λέει και τραβώντας με από το μαλλί με πήγε στην βιτρίνα.Ένοιωσα πως είμαι στο παράδεισο.Δεν ήξερα τι να πρωτοδιαλέξω .Μάλάκα μην κάνεις χαρές μου λέει.Εγώ θα διαλέξω τι θα χρησιμοποιήσω στον κώλο σου.Μου φοράει ένα δερμάτινο λουρί και όπως ειμαι στα 4 νοιώθω το τακούνι την να με πιέζει στην πλάτη να μου λέει ώρα να δεις τι γεύση έχει το πάτωμα ξεφτιλισμένε και φτύνει μπροστά μου.Γλύφε μωρή καργιόλα.Γλύφε καλά γιατί θα σε ξεσκίσω.Και χωρίς δεύτερη σκέψη άρχισα να γλύφω το πάτωμα.Μπράβο το πουτανάκι μου μου λέει.Τώρα θα περιποιηθείς τα πόδια της κυρίας σου.Και κάνω το λάθος να προσπαθήσω να της βγάλω τις μπότες.Και αυτομάτως τρώω την πρώτη κλοτσιά... Τι κάνεις εκεί μωρή καργιόλα μου λέει.Τις μπότες θα της καθαρίσεις με την γλώσσα σου.Με βουτάει από το μαλλί και με βάζει να τις γλύψω.Δεν μου αρεσουν οι άχρηστες σκλαβάρες μου λέει.Θα κάνεις καλή δουλεία αλλιώς θα σε βγάλω στο κλαρί να σε ξεσκίζουν για 5 ευρώ μωρή γαμιόλα.Περιτό να σας πω πόσο είχα καυλώσει... Μετά από λίγο μου λέει φτάνει προς το παρόν άχρηστη.Σήκω τώρα θα σε μάθω πως να γαμιέσαι και να παίρνεις πίπες και τραβώντας με από το λουρί με πάει και με δένει στον σταυρό.Τώρα θα φας καλά.Θα μάθεις να είσαι καλή και υπάκουη πουτάνα μου λέει.Με έχουν ξαναδέσει και μαστιγώσει πολλές φορές.Πρώτη φορά μου φάνηκε τόσο φυσικό...Ηταν σαν το μαστίγιο να είναι προέκταση του χεριού της.Με χτύπαγε, μου τραβούσε τα μαλλιά και με έφτυνε στο στόμα.Ένοιωσα να ζαλίζομαι από την ηδονή.Είσαι πολύ ταλαντούχα πουτανα μου λέει.Θα σε μάθω να γαμιέσαι καλά.Η καλύτερη πουτάνα θα γίνεις της Συγγρού.Και θα τα κάνεις όλα.Θα τους παίρνεις ΟΛΟΥΣ.Και εκείνη την στιγμή ξαφνικά νοιώθω ένα χάδι στο μάγουλο μου.Όταν είσαι καλή πουτάνα θα παίρνεις την ανταμοιβή σου μου λέει.Μετά από ένα λεπτό περίπου το πρόσωπο της σκοτεινιάζει και πάλι.Ώρα για το γαμήσι σου πουτάνα μου λέει.και την βλέπω να κρατάει ένα δονητή.Τον κοιτάει και μου λέει.Είναι μικρός για τόσο μεγάλη πουτάνα που είσαι και βγάζει έναν μεγαλύτερο.Το μέγεθος με τρόμαξε.Το κατάλαβε και μου λέει μην ανησυχείς η κωλάρα σου θα τον πάρει εύκολα.Η φωνή της ήταν τόσο σίγουρη που μου εδιωξε κάθε δισταγμό.Με λύνει και με το που με λύνει μου χώνει μια σφαλιάρα.Για να μην ξεχνιέσαι μου λέει.Ακόμα να πέσεις στα 4 μου λέει?παίρνω την στάση που με διέταξε και την βλέπω να φοράει ένα άσπρο γάντι και να βάζει μπόλικη κρέμα.Άρχισε να παίζει με τον κώλο μου και να μου μιλάει τρυφερά.Η τρυφερότητα της με χαλάρωνε και μου έδιωξε κάθε δισταγμό.. Υστερα από λίγο μου λέει και τώρα είσαι έτοιμη.Και μου χώνει τα δάκτυλα της.Ήταν μια αίσθηση υποταγής στις επιθυμίες της Κυρίας μου που με έκανε να ερεθίζομαι ακόμα περισσότερο. Σειρά τώρα πήρε ο δονητής... Με αργές κινήσεις στην αρχή μου τον έβαλε.Ένοιωθα να με ανοίγει τελείως...Σου αρέσει καργιόλα μου φώναζε?Και με το άλλο χέρι μου έριχνε χαστούκια στον κώλο.Μετά από λίγο μου λέει κάτσε ακίνητος μαλάκα.Και με το άλλο της χέρι πιάνει τον μικρό δονητή που είχε διαλέξει στην αρχή.Άνοιξε το στόμα πουτάνα μου λέει.Χωρίς δισταγμό το έκανα και εκείνη μου το έχωσε βαθιά στο στόμα.Ένοιωθα να πνίγομαι αλλά δεν ήθελα να σταματήσω...Το σκηνικό αυτό συνεχίστηκε για κάνα 5 λεπτο.Ένοιωθα ότι θα τελειώσω.Το κατάλαβε και μου λέει μαλάκα μην τολμήσεις και χύσεις χωρίς να στο επιτρέψω.Θα σε κάνω τουαλέτα μου μου λέει και με τραβάει στο ντουζ.Κάθομαι στο ντουζ και ήρθε επάνω μου με το ένα πόδι πάνω στον ώμο μου.Το θέαμα ηταν θεσπέσιο...Τώρα θα πάρεις την ανταμοιβή σου.Άνοιξε το στόμα σου μου λέει.Το πρώτο καυτό κύμα στο στόμα μου με τρέλανε.Δεν τελείωσα μαλάκα ακόμα μου λέει.Και τότε ήρθε το δεύτερο κύμα ακόμα πιο δυνατό και ήταν και η στιγμή που άρχισα να χύνω ασταμάτητα.Αποκαμωμένος έκατσα για μερικές στιγμές να ηρεμήσω.Ήρθε και με ρώτησε αν είμαι καλά και αν ηταν αυτό που είχα στο μυαλό μου.Καλό ήταν απάντησα για να μην δείξω πόσο πολύ το ευχαριστήθηκα.Ο λόγος που το είπα αυτό είναι γιατί πιστεύω στο ρητό Εχθρός του καλού είναι το καλύτερο...Την επόμενη φορά που θα την επισκεφτώ πιστεύω ότι θα είναι ακόμα καλύτερα.Κάναμε μαζί ντουζάκι έκατσε για λίγο μαζί μου και μετά έφυγα ικανοποιημένος σκεπτόμενος ήδη την επόμενη φορά. Όσοι συναγωνιστές μοιράζονται τις ίδιες επιθυμίες στο σεξ την προτείνω ανεπιφύλακτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Υπηρεσίες
Gaijin
Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
4
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού