Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236578
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Άννα είναι μια από τις κοπέλες που έχω ιδιαίτερη αδυναμία, μιας και περνάω πάντα καλα μαζί της. Είναι νεαρή, αδυνατούλα, μελαχρινή με σπαστά μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους. Ωραίο κορμάκι με αρμονικές καμπύλες και σφριγηλό φυσικό στήθος.
Είχε λείψει για κάποιο δίστομα, και μιας και τώρα γύρισε δεν έχασα την ευκαιρία να την επισπευτώ.

Πολύς κόσμος στο σαλόνι, τα δωμάτια γεμάτα, έτσι χρειάστηκε να περιμένω αρκετα στο δωμάτιο με το τζακούζι. Χαμογελαστη όπως πάντα ήλθε, και μιλήσαμε για λίγο.
Πολύ τρυφερή στα προκαταρκτικά της. Αυτό όμως που μου προτιμάω στις συνευρέσεις μου με την Άννα είναι περισσότερο να την περιποιούμαι εγώ, παρά αυτή.
Έτσι λοιπόν για αρκετή ώρα την χαιδευα και την φιλούσα σε όλο της το σώμα. Η γλώσσα μου έκανε το γύρο του σώματος της, και οι αναστεναγμοί και τα βογγητά που έβγαζε, σε συνδυασμό με τις ερεθιστικές εκφράσεις της και τα χάδια της, είχαν το επιθυμητό αποτέλεσμα. Αλλά και αυτή δεν με άφησε παραπονεμένο, Ανάλογη περιποίηση από πλευράς της, μέχρι να αρχίσει το στοματικό.
Βαθύ, υγρό αισθησιακή με καλή τεχνική και το απαραίτητο καραμέλωμα στα @@κια.
Με reverse cow girl ξεκινήσαμε με την Άννα να δίνει τον ρυθμό.
Χωρίς να βγει από μέσα μου, στροφή 180 μοιρών και συνέχεια εχοντας μπροστά μου το πρόσωπο της.
Το ιεραποστολικό ήταν η επόμενη στάση με σφιχτές αγκαλιές και χάδια , για να ακολουθήσει το πισσοκολητο.

Οι συχνές καταθέσεις των τελευταίων ημερών, το αλκοόλ που είχε συσσωρευτεί όλο αυτό το διάστημα και η σωματική κούραση, μιας και ήμουν από νωρίς στο πόδι, δεν με «άφηναν» να τελειώσω.
Αν και το κουδούνι χτυπούσε ασταμάτητα, η Αννα δεν έδειξε κανένα σημάδι βιασύνης, και κατάφερε να με τελειώσει με ένα συνδυασμό στοματικού και προκαταρκτικών υψηλού επιπέδου.

Μου ζήτησε συγνώμη που έπρεπε να φύγει αμέσως, μιας και ήδη την περίμεναν στα δωμάτια και στο σαλόνι υπήρχε κόσμος.

Είναι πλέον ένα από τα σταντράκια μου. Πολύ όμορφη εμφανισιακά για το γούστο μου, γελαστή, καλή στο αντικείμενο της. Πρόθυμη να ανταποκριθεί σε ότι (λογικό) της ζητήσεις και υπομονετική. Δεν έχω κανένα παράπονο από το κορίτσι και φυσικά θα το ξανασυναντήσω.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Άννα , που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού