Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Στην σημερινή late night τσάρκα μου, στο συγκεκριμένο ίδρυμα, συνάντησα την Αμάντα μέσα στο πνεύμα της Αποκριάς, ντυμένη νοσοκόμα.
Δεν σας κρύβω, ότι μια από τις παιδικές μου φαντασιώσεις ήταν οι νοσοκόμες, οπότε το γεγονός, βοηθησε αρκετα στην είσοδο μου στο δωμάτιο, σε συνδυασμό με τις πολύ καλές υπηρεσίες της Αμάντας που ήδη γνώριζα.

Ήρθε στο δωμάτιο, και συνέχισε τον ρόλο της, μιας και παίξαμε λίγο τον ασθενή με την νοσοκόμα.

Δεν θα σας πω πολλά, μιας και οι υπηρεσίες της Αμαντας ειναι λίγο πολύ γνωστές στους περισσότερους και προπαντός είναι υψηλού επιπέδου.
Τα προκαταρκτικά της μοναδικά, με φιλιά και γλειψίματα – ρουφήγματα απο τον λαιμό μέχρι τους μηρούς. Όχι απλά δεκτική και στην δική μου περιποίηση. αλλα με πρωτοβουλίες για επιπλέον παιχνίδια.
Στοματικό για oscar, με φτυσίματα, ρουφήγματα, κτυπήματα του «μικρού Cheyenne» στην γλώσσα και το πρόσωπο της,
Το καραμελωμα στα @@κια ένα από τα καλύτερα που μου έχουν κάνει.

Στο ίδιο μοτίβο και το sex. Ξεκίνημα με την Αμάντα επάνω μου να δίνει τρελό ρυθμό σε στάση reverse cow girl. Γύρισε, συνεχίζοντας να είναι επάνω μου έτσι ώστε να βλέπω τις πραγματικά άκρως ερεθιστικές εκφράσεις του προσώπου της, και να παίζω με το στήθος της.
Νέο στοματικό αφού αφίππευσε για λίγο για να συνεχίσουμε με ιεραποστολικό μέχρι το τέλος, με σφιχτές αγκαλιές, χάδια και ρουφήγματα και γλειψίματα και από τις δυο πλευρές στον λαιμό και τα αυτιά μας.
Σε πολύ φιλικό κλίμα μιλήσαμε για τις Απόκριες και τα μελλοντικά της σχεδία.

Η Αμαντα είναι μια από τις κοπέλες που περνάω πάντα καλά.
Δεν είναι λίγες οι φόρες που έχω βρεθεί μαζί της, και εκτός από ότι είναι πολύ καλή σε αυτό που κάνει, έχω βγάλει το συμπέρασμα ότι είναι και πολύ καλό παιδί.
Πρόσχαρη, ευγενική, χαμογελαστή είναι ότι πρέπει για μια επιτυχημένη συνέδρια.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Αμάντα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 downunder

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού