Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824775
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
...Οι ποκεροφιλοι σιγουρα θα καταλαβατε,για τους υπολοιπους εξηγουμαι αμεσως.Γλώσσα
επειτα απο πολυ ψαξιμο ,σκεψη και ΑΨΟΓΗ συνεννοηση με την αντζελα αποφασισα να παιξω τα ''ρεστα μου'' (180 Ευρω) με το διδυμο νεφελη-αλικη.εγινε το ''call'' απο τα κοριτσια (αυτο ελειπε να μη γινοταν!) και παρασκευη απογευμα ημουν στο αρτιοτερα στημενο στουντιο της αθηνας κατα τη γνωμη μου.Ας τα παρουμε απο την αρχη.η Ατζελα συμπεριφερεται αψογα στους πελατες της και αυτο το λεω λογω της επικοινωνιας που ειχαμε πριν παω για να κανονιστουν οι λεπτομερεις.Μπραβο απο μενα Ατζελα!Η υπηρεσια ευγενικοτατη και πολυ εξυπηρετικη,μου εβαλε και το ποτακι μου και μου υπεδειξε το δωματιο στο οποιο θα εδινα τη μαχη μου με τα κοριτσια.το δωματιο (Ν.3) ευρυχωρο,με πολλα εξαρτηματα του επαγγελματος μεσα,σωστο φωτισμο και το κυριοτερο για μενα ενα τεραστιο μπανιο με ντουζιερα που το συνολο του θα ζηλευαν και τα καλυτερα fuckhotels που εχω επισκευτει εως τωρα.κανω το ντουζακι μου και αραζω κρεβατι παρακολουθωντας στην tv να γινεται της παρτουζας!ουτε παραγγελια να το ειχα κανει...μετα απο λιγο ακουω δυο ζευγαρια τακουνια να πλησιαζουν την πορτα μου (τακα τουκα-τακα τουκα που λεει κ ο κανακης) και σε καθε τακα τουκα οι χτυποι της καρδιας μου να χτυπανε κοκκινο!ανοιγει η πορτα και μου σκανε οι δυο ασσοι στο χερι!ο ασσος κουπα και ο ασσος μπαστουνι!και ξαναεξηγουμαι...

ασσος μπαστουνι(Νεφελη): μελαχρινη,στο υψος μου(κοντουλα δλδ),τρομερο σωμα για τα γουστα μου,σχετικα μικρο βυζακι(κατι που προσωπικα δε με χαλαει καθολου) και ενα κωλος...κωλ-αση!σφιχτος στρογγυλος να μη χορταινεις να πιανεις!πολυ ωραια χαρακτηριστικα προσωπου σε γενικες γραμμες.αλλα το κυριοτερο,κουβαλαει πολλα κανταρια τρελα!χαρακτηρας που εμενα προσωπικα με φτιαχνει πολυ σε μια γυναικα!10αρι δαγκωτο απο μενα στη νεφελη...!

ασσος κουπα (Αλικη):ξανθια,λιγο πιο ψηλη απο τη νεφελη,με περισσοτερες καμπυλες και μεγαλυτερο βυζι που συνοδευοταν απο ενα ζευγαρι πολυ ωραιες ρωγες τις οποιες τιμησα δεοντως.κωλος πολυ καλος αλλα αναποφευκτα τον συγκρινω με της νεφελης και η μαχη ειναι ανιση...!απο συμπεριφορα και αυτη πολυ χαλαρη αλλα σχετικα πιο συγκρατημενη.

Μετα τις απαραιτητες συστασεις και επεξηγησεις ο dealer ξεκινα να ανοιγει το board!και ξαναματα-εξηγουμαι...

Flop (προκαταρκτικα):τα προκαταρκτικα για μενα ειδικα οταν προκειται για διπλο παιχνιδι ειναι το παν!ευτυχως τα κοριτσια δε με απογοητευσαν και επιστρατευοντας και ενα δονητη εγινε το ελα να δεις...!γλυψιμο παντου-απο ολους-σε ολους!τα παντα ολα...τα θυμαμαι και θολωνω...ο δονητης εφερνε βολτες απο τη μια στην αλλη και παλι πισω(μακρια απο τον κωλο μου ειχα ξηγηθει και οπου θελετε!Μεγάλο χαμόγελο)το τσιμπουκι απο την αλικη πολυ καλο υγρο και αργο που με εφτιαξε ωστε να αναλαβει η νεφελη και να τον εξαφανισει στο στομα της σε σημειο πνιγμου!μιλαμε για deepthroating οχι αστεια!φυσικα δεν παρελειψα να τις βαλω παραλληλα να με γλυψουν,αισθηση η οποια δε συγκρινεται με τιποτα!ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ!(συγχωρηστε μου τις υπερβολες αλλα...δοκιμαστε κ θα καταλαβετε!)

Turn (το κυριως γευμα):επειτα απο τη ληξη των προκαταρκτικων που κρατησαν πολυ ωρα,οπως ακριβως ηθελα,τοποθετηση προφυλακτικου και στα τεσσερα με υποδεχτηκε η αλικη.πολυ ωραιο στησιμο,καθολου κρεμες και λοιπες μαλακιες και πολυ καλη αισθηση κατα την εισβολη-παλινδρομηση.επειτα αλλαγη προφ. και με περιμενε η νεφελη με ανοιχτα ποδια να μπω μεσα της.την ωρα εκεινη διπλα και λιγο πιο πανω με ανοιχτα ποδια με καλουσε το μουνακι της αλικης να το γλειψω...και πως να αντισταθω!ενω ημουν μεσα στη νεφελη εγλειφα την αλικη...και πως να κρατηθω...!

River (Η ληξη)...επειτα απο αυτα που σας περιεγραψα παραπανω,πως να κρατηθω??μετα απο λιγο ηρθε το τελος μεσα στη νεφελη...το συναισθημα που ενοιωσα ηταν απεριγραπτο.μεγαλη ευχαριστηση και ολοκληρωση!

το showdown εγινε λοιπον και αν και συνηθως οι ασσοι στο ποκερ σπανε,οι δικοι μου κρατησαν!...και το εκανα το ''double up''...ευχαριστω πολυ κοριτσια περασα υπεροχα...!για οσους ακομα το σκεφτονται αξιζει η δοκιμη πιστεψτε με!το στουντιο διαθετει κοπελες για ολα τα γουστα,διαλεξτε και παρτε!Ελπιζω να βοηθησα.καλη συνεχεια σε ολους!Κουλ

P.S. Το 10 στο παρκινγκ λογω μηχανης.


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Νεφέλη
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Αλίκη
Υπηρεσίες
erasitexnis
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
0
Πόντοι:
1.225
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού