Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824071
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Αλίκη την ειχα ξαναπαρει, την Κελλυ την ειχα δει μου ειχε αρεσει αλλα δεν την ειχα δοκιμασει εως τωρα.
Ε σημερα τις κανονισα και τις 2 μαζι παρεουλα.
Αυτες οι 2 μου ταιριαζαν και πιο πολυ μεταξυ τους γιατι η μεν Αλικη εχει γλυκο παρουσιαστικο και βγαζει μια τρυφεροτητα η δε Κελλυ εχει πιο αγρια χαρακτηριστικα που παραπεμπουν σε πιο kinky στυλ.
Οποτε αυτη η αντιθεση που εχουν μεταξυ τους ειναι και που εμενα προσωπικα με τρελλενει και με εφτασε στο σημειο να τις κερασω ταυτοχρονα.
100€ το εισητηριο για το δωματιο με τα κοριτσια και το παιχνιδι μολις ξεκιναει.......
Αφου μπηκαν και οι δυο μαζι μεσα και αρχισαν τα γελακια και τα κουνηματα
ανεβηκαν στο κρεβατι και αφου πεταξαν ολα τα περιτα ρουχα αρχισαν να μου κωλοτριβονται ενω παραλληλα χαιδευοταν και μεταξυ τους
Το θεαμα ηταν εκπληκτικο οποτε ο πουτσος μου εγινε αμεσως κεραια κινητης τηλεφωνιας.
Η πιπα που μου κανανε δεν μπορει ευκολα να περιγραφει με λογια αφου το πουτσοκεφαλο μου πηγενε περα δωθε και αλλαζε συνεχως στομα και γλωσσα, σκετο μαρτυριο.
Αρχικα πηδηξα πρωτα την Κελλυ ιεραποστολικα με την Αλικη να συμμετεχει και αυτη γλυφωντας τα μικρα βυζακια της Κελλυς και για τη συνεχεια πηρα πισωκολλητα την Αλικη με την Κελλυ να καθετε και αυτη γονατιστη διπλα μου και να τριβει τα αρχιδια μου και με το αλλο χερι να χαστουκιζει το κωλαρακι της Αλίκης.
Παραπανω ηταν αδυνατο να κρατησω αφου δεν πηγαινε αλλο ,η ολη ιστορια ηταν πολυ hardcore τσοντα και καπου παραπηγα απροετοιμαστος, σαν προβατο επι σφαγης ενα πραμα.
Οποιος δεν εχει νιωσει κατι αναλογο λιγο δυσκολο να με καταλαβει
Παντως δεν παιζει, εφυγα νιωθωντας μια γαληνη και μια ηρεμια αλλο πραμα
Τετοιο ξεζουμισμα ειχα καιρο να παθω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλίκη
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Κέλλυ
desperado21
Σεβαστός
Εγγραφή:
27 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.770
Πόντοι:
1.590
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού