Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 43 10
Sex Studio 66477
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ομολογώ πως την Αννέτα δεν την είχα ξαναδεί και ούτε είχα ξανακούσει κάτι γι΄αυτην.
Διαβάζοντας όμως τις κριτικές των εξεχόντων συναγωνιστών antisthenis, Zero Tolerance και tresurent η περιέργεια μου, άναψε κόκκινο.
Έτσι λοιπόν, καπάκι μετά την δουλειά ανέβηκα τα σκαλιά του Αριστομένους 72.
Η πρώτη εντύπωση θετικότατη.
Όμορφη νεαρή ξανθή κοπέλα, με ωραίο σώμα, γλυκό χαμόγελο.
Δεν χρειαζόταν κάτι άλλο για να περάσω.

Στο δωμάτιο αποδείχτηκε λίρα 100. Άψογη συμμέτοχη, εξαιρετικό στοματικό με τέλειο καραμέλωμα στα @@κια. Ξαφνιάστηκα όταν χωρίς να έχω πληρώσει το ανάλογο αντίτιμο μου έκανε ελεύθερο.!!!!
Βαθύ, αισθησιακό. Υγρό, Απλά τέλειο.
Δεν χόρταινα να γλύφω τις ρώγες της, οι οποίες είναι από τις καλύτερες που έχω «δοκιμάσει». Αρκετή ώρα πέρασα έτσι, κάτι που σε καμία περίπτωση δεν έδειχνε να ενοχλεί την Αννέτα, που έδειχνε να το απολαμβάνει.. Δυσκολεύομαι να πιστέψω πως οι αναστεναγμοί και τα διακριτικά βογκητά της δεν ήταν αληθινά, όσο την έγλυφα από πάνω μέχρι κάτω, εκμεταλλευόμενος το γεγονός ότι στην βασική τιμή των 50 ευρώ επιτρέπεται και το 69.
Αν ήταν fake μαγκιά της, και της αξίζει το Oscar πρώτου γυναικείου ρόλου.
Σφιχτές αγκαλιές, χάδια, γλωσόφιλα ήταν μερος της μοναδικής συμμετοχής της.
Και πάλι στοματικό με προφυλακτικό αυτή την φορά.
Το sex ξεκίνησε με ιεραποστολικό με την συμμέτοχη της στα ιδία υψηλά επίπεδα. Συνέχεια με cow girl μέχρι το τέλος.
Με το που τελειώσαμε, μάζεψε τα ρούχα της και έφυγε πολύ γρήγορα. Ίσως το μονό αρνητικό της όλης υπόθεσης, μαζι με το γεγονός οτι το πεντακαθαρο και πολυτελές κατα τα άλλα δωματιο, δεν ειχε νιπτήρα ή ντουσιέρα.

Η Αννέτα μπορει να γινει ενα απο τα κορυφαία στουντιοκόριτσα.
Είναι όμορφη κοπέλα με πολύ διάθεση για sex. Το απόλυτο vfm.
Θα την βρίσκουμε στο Αριστομενους 72 και στο Πιπινου 118 , άλλοτε πρωινή και άλλοτε βραδινή βάρδια.
Σπεύσατε…………

Αυτά για την εμπειρία μου με την Αννέτα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Αννέτα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού