Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142991
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά απο διθυραμβικές κριτικές για τις δύο κοπέλες του εν λόγω ιδρύματος (Εμμανουέλα και Εβελίνα) και τις φήμες ότι θα σταματούσαν μετά το βράδυ της Τετάρτης, έτρεξα και εγώ ο μ@λ@κ@ς να τις προλάβω... Μετά απο ατελείωτη οινοποσία και μια γρήγορη επίσκεψη στο Blue Iguana (καλούτσικο αλλά δεν έπεσα και κάτω...) αν και η ώρα είχε πάει 4:30 είπα να κάνω μια "καταδρομική" επισκεψή καρφωτός για εκεί...
Παρκάρω χαλαρά, μπαίνω στο προσεγμένο στουντιάκι, η τσατσά ευγενέστατη, ο χώρος προσεγμένος και καθαρός ώς γνωστόν και περιμένω... Μετά απο κανα 5λεπτο σκάει μύτη η Λάουρα... Μαυρομάλλα, περίπου 1.60-1.65, μέτρια φάτσα, αδύνατη, σχετικα μικρό βυζί και αρκετά μυτερό σε σημείο να βγάζει μάτι, περίπου 28-30 ετών... Ενώ η τσατσά μου απαριθμεί τα προγράμματα (τα πάντα όλα που λέει και ο Αλέφαντος, φούλ έξτρα, περισσότερα έξτρα και απο Ιταλικό αυτοκίνητο σε καιρό κρίσης), η κοπέλα με καβάλησε και άρχισε να με χαιδεύει παντού... Αφού δεν πολυψηνόμουν να μπώ, μου ξεκουμπώνει το παντελόνι και βάζει το χέρι της απο μέσα... Της λέω "θα κάνω μια βολτίτσα και θα επανέλθω", οπότε λογικά θα σκέφτηκε "πάει το χάσαμε το κορμί πατριώτη" και άρχισε να μου τον παίζει στο σαλόνι ενώπιων της τσατσάς... Οπότε και εγώ λαμβάνοντας υπόψην την διάθεση της κοπέλας, την καλή παράδοση του ιδρύματος και τον εγκάρδιο χαιρετισμό του προηγούμενου συναθλητή είπα να περάσω μέσα να δοκιμάσω, άλλωστε τι ψυχή είχαν τριάντα ευρώ για έναν τσοπού που δεν έπεφτε με τίποτα...
Μπαίνω λοιπόν, έρχεται χαμογελαστή με το durex λιπαντικό ανα χείρας, της την πέφτω στο όρθιο για να χαμουρεματάκι αλλά μάταια... Με ξαπλώνει στο κρεββάτι, γονατίζει μπροστά μου και με ρωτάει... "Να στον ρουφήξω"...?? Εδώ είμαστε λέω, κερνάει και ακάποτο το κατάστημα...!! Θά 'θελα...!! Χαχαχα... Μόλις έγνεψα καταφατικά μου περνάει την κάλτσα αμέσως, εεε... Την καπότα ήθελα να πώ και με αρχίζει... Τουλάχιστον η πίπα ήταν αρκετά καλή, μακράς διαρκείας, χωρίς χέρια ως επι το πλείστον και με καραμέλωμα στις μπάλες... Έπειτα πασαλείφτηκε με το μώβ λιπαντικό, την πήρα στα τέσσερα όπου είχε διαθεση συμμετοχής και χτυπιότανε με το ρυθμό και αυτή όμως με πήρε μια ψιλή μποχίτσα απο την πίσω εξάτμισή της (την έδινε νομίζω με παράβολο 80 έουρος), οπότε την γύρισα απο κάτω όπου και την σφυροκόπησα κανα πεντάλεπτο ακόμα με τα πόδια ορθάνοιχτα και υψωμένα, οπού είχε και πάλι συμμετοχή και έδειχνε να το απολαμβάνει, με πειστικό ομολογώ τρόπο... Έτσι και κατέθεσα και έπειτα δέχτηκα τα παράπονά της γιατί τελείωσα αφού ήθελε κι άλλο...
Συνοψίζοντας, μέτριας εμφάνισης η κοπέλα αλλά με καλή διάθεση, όμως ήταν ένα είδος σκωτσέζικου ντούζ... Μια σε έκαιγε και μια σε κρύωνε... Μια σε χαμούρευε στο χώλ, μια σε γείωνε στο δωμάτιο... Μια σου έβαζε την καπότα σαν κάλτσα και μετά σου έγλειφε τις μπάλες... Μια ψιλομύριζε η πίσω κίνηση, μια σε παρακαλούσε να μην τελειώσεις γιατί ήθελε κι'αλλο...
Έτσι εξηγείτε λοιπόν και ο τίτλος... "Πιο πολύ μπερδεύτηκα παρά γ@μησ@"...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
arisk
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
93
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού