Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0

Η άλλη Σαμπρίνα

Κατάθεση σήμερα στη Σαμπρίνα τη Ρουμάνα, που δούλευε στο studio της Αλιάκμονος πριν ανασταλεί η λειτουργία του.
Η Σαμπρίνα λοιπόν είναι ένα 25χρονο κορίτσι από τη Ρουμανία, μελαχρινή με σπαστό μαύρο μαλλί, ολίγον ευτραφούλα που της πάει πολύ (αν και σήμερα την βρήκα ολίγον αδυνατισμένη).Χαμόγελο

Η μαντάμ μου την παρουσίασε ως μηχανή του σεξ (ίσως όχι άδικα), η δε Σαμπρίνα στο σαλόνι μου τόνιζε ότι δεν βιάζεται και ότι είναι πολύ καλή μέσα στο δωμάτιο. Μεγάλο χαμόγελο

Με τα πολλά να μην τα πολυλογώ πέρασα, με έψησαν μαντάμ και Σαμπρίνα, έδωσα το 40ευρω που αντιστοιχεί στην μικρότερη αμοιβή για τον εν λόγω κατάστημα και πέρασα στο δωμάτιο.Χαμόγελο

Πελάτες άλλοι δεν υπήρχαν οπότε η Σαμπρίνα δεν άργησε να μπει στο δωμάτιο. Με τις 12ποντες γόβες της ήταν περίπου στο μπόι μου οπότε εύκολα την είχα στην αγκαλιά μου και αχόρταγα τη χάιδευα σε όλο της το κορμί. Το κορμί της ήταν ιδιαίτερα γυμνασμένο, το βυζί της 2μισάρι προς το 3 στητό, φυσικότατο και πολύ ωραίο στην αφή, το κολαράκι της πολύ σφιχτό, βελούδινο δεν το χόρταινες στα χάδια.Χαμόγελο

Το προφυλακτικό το πέρασε σαν κάλτσα χώνοντας το δάκτυλό της στο εσωτερικό του (δεν μ΄ άρεσε αυτό) και ξεκίνησε μια πολύ καλή πίπα, μοστράροντας το μουνάκι της και προκαλώντας να το πιάσω (δεν τόπιασα), επιχειρώντας μάλιστα με επιτυχία και μερικά deep. Γενικά η πίπα ήταν καλή (χωρίς καλαμπαλίκινγκ) αλλά ολιγόλεπτη και η επόμενη στάση ήταν cow girl. Πράγματι η κοπέλα κατέχει πολύ καλά το άθλημα είναι πολύ γυμνασμένη και έδωσε τα ρέστα της σε αυτό το κομμάτι, χωρίς ωστόσο να καυλώσει ιδιαίτερα. Η επόμενη στάση ήταν πισοκολητά όπου σφυροκοπήθηκε άγρια όπως της άξιζε μιας που με καύλωσε πάρα πολύ και το τέλος δεν άργησε να έρθει μέσα σε κραυγές μου.Χαμόγελο

Θα το κάνω το παράπονο όμως μιας και η όλη φάση ήταν σχεδόν τέλεια, με το που μόλις χύθηκε και η τελευταία σταγόνα από το σπέρμα μου το γκομενάκι έβαλε το βρακάκι της και αποχώρησε….θα μπορούσε να καθίσει έστω και κάποια δεύτερα ….δεν ήταν τίποτα.Λύπη

Τέλος πάντων εγώ πήρα αυτό που πλήρωσα ίσως όχι με το παραπάνω αλλά το πήρα.Κουλ

Τα κόλπα του εν λόγω studio είναι ιδιαίτερα ακριβά και κάπου θα πρέπει να προσαρμοστούν στις ιδιαιτερότητες της εποχής. (Άκου Ισπανικό 60 ευρώ)ΛύπηΧμμμ;

Το δυνατό σημείο ης Σαμπρίνας είναι η πληθωρική κορμάρα της και η βελούδινη επιδερμίδα της.Γλώσσα

Ο χώρος πεντακάθαρος γυάλιζε κυριολεκτικά , τον ψείρισα, τα πλακάκια λαμποκοπούσαν.Χαμόγελο

Η μαντάμ ομιλητικότατη, ολίγον μάγκισα αλλά και σέξι με βαθύ σκαφτό ντεκολτέ τόνιζε το μεγάλο της στήθος.Χαμόγελο

Γενικά έφυγα πολύ ικανοποιημένος και συνιστώ την εν λόγω κοπελιά τουλάχιστον για μια δοκιμή.Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
510
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού