Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από τόσες κριτικές για την Εύα, ήμουν απλά περίεργος.
Να διευκρινίσω ότι δεν έψαχνα για τρελό γαμήσι αλλά περισσότερο χαλάρωση ΚουλΚουλΚουλ

Πρώτη φορά στο εν λόγο οίκημα.
Αφού η μαντάμ με υποδέχτηκε (πολύ ευγενική), με ενημέρωσε για την Εύα και τις υπηρεσίες επέλεξα τζακούζι.
Πήγαμε στο δωμάτιο (πεντακάθαρο, σε σωστή θερμοκρασία - το λέω αυτό γιατί μερικά είναι φούρνοι) μιλήσαμε λίγο με την μαντάμ καθώς ετοίμαζε το τζακούζι.

Άφησε τις πετσέτες και έφυγε. Μετά από λίγο έφτασε η Εύα, την οποία έβλεπα για 1η φορά.
Ψηλή, γύρω στα 40; όμορφο σώμα, περιποιημένη, καλό προσωπάκι. Άρχισε να με χαϊδεύει στο κρεβάτι και μπήκαμε στο τζακούζι.

Άρχισε να τρίβετε πάνω μου, καθώς εγώ περιεργαζόμουν το σώμα της (καταλαβαίνετε) - τα βυζιά της είναι μεγάλο ατού Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο. Την άφησα να μου κάνει στοματικό και να μου γλύφει τα @@
για αρκετή ώρα, μιας και δεν είχα όρεξη για σφυροκόπημα Γλώσσα. Συνεχίσαμε στο τζακούζι, και με καβάλησε. Λίγο γλείψιμο στο αυτί και μετά από μερικά γλωσσόφιλα πήγαμε στο κρεβάτι, με την μία στα τέσσερα όπου ήρθε και το 1ο τέλος.

Συνεχίσαμε με μασάζ, για ένα σύντομο διάλειμμα και χαλάρωση...

Η αρχή του 2ου τέλους, με βρήκε στο τζακούζι και αυτή από έξω να μου κάνει μασάζ. Μπήκε μέσα και η συνεχίσαμε σε παρόμοια φάση όπως πιο πάνω, κυρίως στοματικό Γλώσσα και το τέλος μία από τα ίδια για να μην τα πολυλογώ...


Λοιπόν, έφυγα χαλαρωμένος και χαρούμενος. Η Εύα είναι σούπερ στην δουλειά της (και σοβαρή επαγγελματίας) μιας και ούτε μία στιγμή δεν έδειχνε να βιάζεται. Πήγα για χαλάρωση και αυτό έγινε.
Παρεμπιπτόντως η φάση με το τζακούζι είναι απίστευτη καύλα και θυμίζει λίγο τσόντα Χεχε!.

Αυτά από μένα. Στη συμμετοχή/απόδοση/συμπεριφορά δεν μπορώ να βαθμολογήσω παραπάνω λίγο συστήματος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Εύα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού