Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 218 10
Sex Studio 280621
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρώτη μου επίσκεψη στο «42» με σκοπό να βρω την Αλεξάνδρα, την οποία είχα κεντράρει από κάτι κριτικές αλλά και από φωτογραφίες της σε... συγγενικό site. Μεγάλο της ατού οι φυσικές βυζάρες της και μια ρώγα που αναποκρίνεται γρήγορα στα παιχνίδια. Κατέβαλα στον συμπαθή τσάτσο το παράβολο των 60 ευρώ για "69" και πέρασα στο δωμάτιο. Ανετο και περιποιημένο, όπως αρμόζει σε κάθε χώρο που σέβεται τον πελάτη. Μετά από αναμονή 15 λεπτών εμφανίζεται η Αλεξάνδρα όλο χαμόγελο και νάζι. Αφού απαλλάχθηκε από το διχτυωτό κορμάκι που φορούσε, ξάπωλσε δίπλα μου και άρχισε τις... φιλοφρονήσεις με χάδια και φιλιά τα οποία και ανταπέδωσα. Αυτό που με έφτιαξε ήταν οι φακίδες που της έδιναν μια άγρια ομορφιά. Μετά από μια αρκετά συμπαθητική πίπα, ήρθε η σειρά μου να την περιποιηθώ. Με το που ακούμπησα τη γλώσσα μου στο τρυφερό μουνάκι της άρχισε να κάνει σαν να τη χτύπησε ηλεκτρικό ρεύμα (η αλήθεια είναι ότι στο συγκεκριμένο «σπορ» τα καταφέρνω πολύ καλά). Την έγλυφα για αρκετή ώρα, ο πούτσος μου είχε γίνει κάγκελο και όταν μου ζήτησε να την πάρω δεν μπορούσα να αρνηθώ. Εναλλαγή τριών στάσεων με εξαιρετική συμμετοχή εκ μέρους της και κατάθεση στα βυζιά της.
Συνολικά μια πολύ ευχάριστη συνεύρεση και σίγουρα θα την ξανατιμήσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού