Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Στο πρόγραμμα έλεγε την Αμάντα κι εγώ για αυτήν πήγαινα, αλλά ήταν η Εβίτα.Περί της σεξουαλικής πράξης θα μιλήσω αρκετά περιληπτικά γιατί η τσατσά με χάλασε στο τέλος κι επίσης άλλαξε και η συμπεριφορά της κοπέλας. Στην αρχή κουβεντούλα με την τσατσά και με έπεισε κιόλας να μπω. Φταίει βέβαια και η καύλα μου. Έδωσα 100 ευρώ και το πρόγραμμα περιλάμβανε 69, ελεύθερο στοματικό, ισπανικό, σεξ σόου και σεξ φυσικά. Τα έκανα όλα αυτά και με το παραπάνω, καθώς η συμμετοχή της κοπέλας ήταν υπέροχη, αλλα...

...Ενώ τελείωνα η τσατσά χτύπησε την πόρτα! Άκουσον, άκουσον! Σε πρόγραμμα 100 ευρώ και με βροχερό καιρό, που σημαίνει πως δεν υπήρχαν πολλοί πελάτες. Η αλήθεια είναι ότι είχα χάσει επαφή με τον χώρο εκτός δωματίου και δεν ξέρω αν υπήρχαν πελάτες στο σαλόνι και όταν βγήκα δεν κατάλαβα αν υπήρχαν άλλοι στα άλλα δωμάτια. Αλλά και πάλι έλεος βρε παιδιά.100 ευρώ και να χτυπά την πόρτα;Χμμμ;Δεν νευρίασα γιατί πέρασα υπέροχα κι ενδεχομένως αν είχε κάνει λίγο υπομονή να έκανα διθυραμβική κριτική. Να σημειώσω κιόλας ότι χτύπησε 2-3 φορές παρόλο που η Εβίτα την διαβεβαίωσε από τον πρώτο χτύπο πως τώρα έρχεται. Εν τω μεταξύ, η Εβίτα με το που άκουσε το πρόσταγμα της υπηρεσίας, πανικοβλήθηκε κι άρχισε να τακτοποιεί τα χρησιμοποιημένα μωρομάντηλα(τα πέταγε) κι ετοιμάστηκε κακήν κακώς. Με χάλασε γιατί δεν είναι ανθρώπινη συμπεριφορά αυτή. Είναι σαν να πηγαίνεις στο φούρνο κι αφού πάρεις το ψωμί να σου λέει πάρε δρόμο τώρα.

Συμπερασματικά, δεν είμαι σίγουρος για το αν θα ξαναμπω με την συγκεκριμέμη κοπέλα, γιατί η συμπεριφορά της ήταν άψογη, αν εξαιρέσουμε το τέλος, για το οποίο δεν ευθύνεται μόνο αυτή. Πάντως, το σίγουρο είναι πως αν δω αυτήν την τσατσά, θα κόψω λάσπη. Να σημειώσω πως είναι σημαντικό που έχουμε αυτό τον ιστότοπο και ακούγονται οι φωνές μας, γιατί από ό,τι βλέπω σαν τα ακουμπήσεις τα ευρώ, έπειτα, τις περισσότερες, αν όχι όλες, δεν τους νοιάζει.Μιλάω για τις υπηρεσίες.Τέλος, η τσατσά δεν βγήκε από την κουζίνα να με καληνυχτήσει.Τυχαίο; Δεν νομίζωΓλώσσα

Αυτά από εμένα και καλές τσάρκες!Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Εβίτα
Poetjokey
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
874
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού