Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 200051
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
το ονομα αυτης τζοβανα,η τσατσα με υποδεχεται γεματη γλυκολογα κ τα συναφη χωρις να την γνωριζω κ την αρχιζω κ εγω στα δικα μου με αγκαλιες κ σταυρωτα φιλια,ψιλοκολλαει λιγο με βαζει στο πριβε σαλονακι τραβαει την κουρτινα κ με αφηνει στην αναμονη να περιμενω την κοπελα αφου πρωτα μου ειχε πει χιλια δυο καλα κ με το δικιο της δηλαδη γιατι αν δε παινεψει το σπιτι της...
ερχονται στο σαλονακι κ οι 2 μαζι με τη κορασιδα τζοβανα να αρχιζει να κανει νουμερακια απο το σαλονι κ η τσατσα να με προτρυνει να την παρω για να γυρισουμε τσοντα στο δωματιο κ κατι τετοια....μελαχρινο με κοκκινες ανταυγιες σχετικα αδυνατο,προστυχοφατσα που σε εμπνεει για σκισιμο.αραζω κ την περιμενω στην πολυθρονα που διαθετει το δωματιο,απο διπλα ακουγα πολλα βογκητα κ δυνατα σε σημειο που πιστευα οτι ο τυπος την πηδουσε απ'εξω στο σαλονι.
με την εισοδο της πεφτει αμεσως στα γονατα οπως καθομουν κ ξεκιναει πιπα με φτυσιματα κ τρελο καραμελωμα στα καλαμπαλικια ανευ προφυλακτικου αν κ δεν το ειχα ζητησει,με σηκωνει ορθιο πανω στην πολυθρονα κ αυτη απο κατω να γλυφει πουτσα αρχιδια οτι εβρισκε μπροστα της.επειδη ερχομουν στα ορια μου κ εβλεπα πως δε θα καταφερω να τη γαμησω τη στυνω στα 4 στη πολυθρονα κ αρχιζω να την παιρνω οσο πιο δυνατα κ γρηγορα μπορουσα με τις φωνες της κ τα ψευτικα βογκητα να ακουγονται εχω την εντυπωση μεχρι το απο πανω στουντιο(το παρακανει λιγο),αλλαγη σε ιεραποστολικο κ να συνεχιζει φωναζοντας με βρισιες κ να μου ριχνει στα κολομερια χαστουκια,το τελος ερχοταν κ της ειπα αν γινετε να πεταξω τα ζουμια μου πανω της κ βεβαιως δεχτηκε να τις πιτσιλισω τα βυζακια της!!!
η τυπισσα φαινετε οτι ειναι τσοντα κ θελει να γαμιεται,τα ψευτικα βογκητα ομως κ κατι τετοια σε ψιλοξενερωνουν οπως επισης οτι μεσα στο δωματιο εχει μια υπερκινιτικοτητα κ ειναι σαν να τα κανει βιαστικα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζοβάνα
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού