Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 382490
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη σήμερα λίγη ώρα πριν τα μεσάνυχτα
Στόχος να προλάβω την Έλενα που μου είχε γυαλίσει το μάτι από τις φωτογραφίες εδώ
Ανεβαίνω στο μαγαζί κι αντί για Έλενα μόνο και μία άλλη κοπελιά που έγραφε το πρόγραμμα ήταν 5 ή 6 κοπέλες
Έχασα την μπάλα, πιθανά να έπεσα πάνω στη αλλαγή αλλά έκαναν όλες παρέλαση για πάρτι μου στο σαλόνι
Με ερωτάει η τσατσα ποια θες της λέω όλες τις θέλω… αλλά κράτησα χαρακτήρα και πήγα με την Έλενα
Ναι όμορφη κοπέλα καλά είχα δει
Πολύ καλή στο κρεβάτι και η πίπα η ακάποτη υπέροχη παρ ότι με τα δοντάκια όλο και το γρατζουναγε το εργαλείο
Μεγάλη υπομονή και επιμονή και χωρίς δέκα κιλά λάδια στο μουνακι της…
Καλά τα αχ βαχ και άντε καλά και το πόσο ωραίο τον έχεις αλλά κάτι άλλα λόγια κατά την διάρκεια καλό είναι να τα περιορίσει διότι κακά τα ψέματα παρ ότι μιλαει καλά ελληνικά φαίνεται εύκολα το fake και εμένα τουλάχιστον μου έβγαλε διάθεση να γελάσω
Της το είπα κιόλας στο τέλος με καλό τρόπο... της είπα λέγε τα τουλάχιστον στα Ρουμάνικα που είναι η μητρική σου γλώσσα
Ουσιαστική βαθμολογία μου άριστα και για την εμφάνιση και για το πήδημα και για την υπομονή
Πολύ ευγενική και η τσατσά
Όλες οι κοπέλες που έκαναν παρέλαση καλές κι αυτές και λόγο αναδουλειάς πρέπει να το είχαν ρίξει στα ανέκδοτα διότι είχαν ξεραθεί στα γέλια στο δωματιάκι του

Αυτά


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 22, 2011
Όνομα κοπέλας
Έλενα
brasidas
Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
4
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού