Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236471
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Νταιάνα έχει σε μεγάλο ποσοστό τα χαρακτηριστικά της γυναίκας που μου αρέσει.
Είναι ψηλή, με αρμονικές καμπύλες, τα απαραίτητα θηλυκά πιασίματα, (σε καμία περίπτωση λιπώδης) πλούσιο ενισχυμένο στήθος.
Γαλάζια μάτια, σαρκώδη χείλια, ωραία χαρακτηριστικά προσώπου, έτσι ώστε το κοντό καρέ κούρεμα στα ξανθά μαλλιά της να της πηγαίνει αρκετα.
Έχει τον αέρα της αριστοκρατικής, απρόσιτης ψυχρής γυναίκας, που όμως με τον σύντροφο της, μπορεί να γίνει μια sex machine.

Ησυχία στην όλη περιοχή, έτσι δεν άργησε να έλθει στο δωμάτιο. Μιλήσαμε λίγο, και άρχισε να με φιλάει τρυφερά, στον λαιμό κατεβαίνοντας προς το στήθος μου.
Με πολύ καλή χρήση της γλώσσας, πέρασε τις θηλές μου και το υπόλοιπο σώμα μου.
Έφερε τα στήθη της στο στόμα μου, και ξεκίνησα και εγώ τις περιπτύξεις
Μου έβαλε το προφυλακτικό, αλλά την σταμάτησα, την ξάπλωσα ανάσκελα και συνέχισα να την φιλάω και να την γλείφω σε όλο της το σώμα, από τον λαιμό μέχρι τις γάμπες.
Οι εκφράσεις της, οι αναστεναγμοί της, τα λόγια της και κυρίως βλέποντας την με το δεξί της χέρι να χαιδευει την κλειτορίδα της, με έφτιαξαν αφάνταστα.
Έτσι εντελώς φυσιολογικά, μπήκα μέσα της και ξεκινήσαμε το sex με πολύ πάθος και σφιχτές αγκαλιές.
Γυρίσαμε στα τέσσερα και στο ίδιο κλίμα συνεχίσαμε έτσι μέχρι το τέλος.
Το γεγονός ότι δεν προηγήθηκε στοματικό, (κάτι που παραδόξως δεν με ενόχλησε καθόλου) με έκανε να κρατήσω περισσότερο από τα standards μου, για μια απολαυστική συνεδρία.

Ξάπλωσε δίπλα μου και μιλήσαμε για παρά πολύ ώρα. Αστεία, κομπλιμέντα με εκατέρωθεν χαδάκια κατά της διάρκεια της κουβέντας, δημιούργησαν μια πολύ ερωτική ατμόσφαιρα, κάτι που μου άρεσε αρκετα.
Όμως το κουδούνι χτύπησε και έπρεπε να φύγει. Με πεταχτό φιλάκι με χαιρέτησε και ανανεώσαμε το ραντεβού μας.

Είναι η τρίτη φορά που «βρίσκομαι» με την Νταιανα και κάθε φορά είναι και καλύτερα. Ναζιάρα και χαδιάρα γατούλα κάποιες στιγμές, που μεταμορφώνεται σε τίγρη έτοιμη να σε κατασπαράξει εκεί που πρέπει
Το μοναδικό αρνητικό είναι ότι εργάζεται πρωινά, και δεν με εξυπηρετεί το ωράριο της, διαφορετικά οι συνεδρίες μας θα ήταν αρκετα πιο πολυάριθμες.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Νταιάνα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού