Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Sex Studio 155523
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο γυρα στα υπολοιπα της κασσανδρας και απογοητευμενος απο την κακη ποιοτητα ολων των κοριτσιων κατεληξα με την μουναρα τη Λαουρα.ευγενεστατη η τσατσα με περασε κατευθειαν στο δωματιο αφου δεν υπηρχε αλλος κοσμος.μου φερνει καθαρη πετσετα και σε 10 λεπτα ηρθε η Λαουρα και με πλακωνει στα φιλια στο στηθος και στο λαιμο.ξερει καλα να δουλευει τη γλωσσα της.κατεβαινει και αρχιζει τρελο γλυψημο αρχιδιων αλλα την σταματησα γιατι θα εχυνα και μου φορεσε το προφυλακτικο και αρχισε τσιμπουκι πολυ καλο με τεχνικη,βαθυ και χωρις χερια.παλι την σταματησα για ευνοητους λογους και την εβαλα απο πανω για να εχω θεα και να παιζω με τις υπεροχες φυσικες μεγαλες βυζαρες της.(ολα τα λεφτα το βυζι)εκει και κατεθεσα.καθησαμε λιγο ακομα και ντυθηκα και εφυγα γιατι ειχα ενα ραντεβου εκεινη την ωρα.μετα απο δυο ωρες που τελειωσα την δουλεια μου ξαναπηγα γιατι στριφογυριζε συνεχεια στο μυαλο μου και ηθελα να την ευχαριστηθω περισοτερη ωρα.ειναι πολυ ομορφη κοπελα με σωμα και υψος του γουστου μου.εμενα τουλαχιστον μου παει πολυ.την γουσταρω.στο σαλονι λοιπον ενας συνγαμιστης ο οποιος μου εδωσε την σειρα του γιατι ηθελε να κανει βολτα και στα υπολοιπα.τον ευχαριστω αλλα δεν μπορουσα να του πω "κατσε εδω ρε μεγαλε γιατι θα χασεις το χρονο σου με τα μπαζα διπλα"οποτε περναω μεσα και ξαναρχιζω τα ιδια αλλα και παλι δεν ειχα μεγαλη διαρκεια.δεν ξερω τι μου συνεβει παντως αν δεν επρεπε να ταξιδεψω σιγουρα θα περναγα και τριτη φορα.την επομενη εβδομαδα που θα ξανανεβω αθηνα θα την παρω παλι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
29 Οκτ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού