Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 218 10
Sex Studio 280626
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Οτι και να πω για το Φριντακι ειναι λιγο. Χωρις υπερβολη ειναι το απολυτο GFE. Παντα χαμογελαστη, σου φτιαχνει τη διαθεση απο το σαλονι κιολας. Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι η καλοσυνη και η ευγενεια αυτης της κοπελλας. Κυριολεκτικα σε σκλαβωνει! Αλλα και το μαγαζι βρισκεται σε πολυ καλα επιπεδα, τοσο απο αποψη διακοσμησης αφου και στο σαλονι επικρατει ευχαριστη ατμοσφαιρα οσο και στα δωματια με το μαυρο-κοκκινο φοντο να κυριαρχει, τις πολυθρονες να συμπληρωνουν τον ευχαριστο διακοσμο αλλα και τις ντουσιερες που επιβαλεται να εχει το καθε στουντιο αφου ανεβαζουν τα στανταρ καθαριοτητας.

Επισκεψη απογευματακι χωρις ευτυχως να εχει ιδιαιτερο κοσμο. Παιρνω το απλο προγραμμα και περναω στο δωματιο. Πανοραμικη θεα απο τον καθρεφτη και το ντεκορ να συμπληρωνει την χαλαρωτικη μου διαθεση. Ακουω βηματα απο τακουνια να πλησιαζουν. Ανοιγει η πορτα και μπαινει το Φριντακι πιο ομορφο απο ποτε. Εμφανως ανανεωμενη εχει βαψει τα μαλλια της καστανα με καποιες ξανθιες ανταυγειες αν μπορεσα να διακρινω καλα. Σουπερ σεξυ, απολυτα πεντακαθαρη με φανταστικα μαυρα εσωρουχα. Ενα υπεροχο μεθυστικο αρωμα αναδυεται απο το κορμι της. Πραγματικο αρωμα γυναικας. Αψεγαδιαστο και λαμπερο ειναι το προσωπο της οπως και η επιδερμιδα της. Αρχιζει τα προκαταρκτικα με πολυ γλυκο τροπο. Ταυτοχρονα αρχιζει να γδυνεται πετωντας ενα-ενα τα εσωρουχα της. Μου δινει φιλακια στο λαιμο, στο στηθος μου και ζουληγμα των υπεροχων και βελουδινων βυζιων της πανω στο οργανο μου. Εδω να επισημανω οτι τα προκαταρκτικα και τα χαδια ειναι το πολυ δυνατο σημειο της. Ειναι χωρις αμφιβολια τα καλυτερα και με μεγαλυτερη διαρκεια που εχω συναντησει. Ξεκινημα στοματικου με εμενα ορθιο πανω στο κρεββατι και αυτη γονατιστη μπροστα μου σε μια ακρως αισθησιακη πιπα. Την παρακολουθουσα απο τους καθρεφτες καθως το εκανε και ο ερεθισμος μου μεγαλωνε κι αλλο. Κατοπιν γυριζουμε σε πισωκολλητο με πολυ γλυκεια διεισδυση. Αργα με χαδακια και φιλακια στην πλατη της με τη μυρωδια απο το αρωμα της να με συναρπαζει. Γυρισμα μπροστα με φανταστικη συμμετοχη απο μερους της με χαμογελα, σφιχτες αγκαλιες και φιλακια. Καποια στιγμη ηρθε το τελος. Πολυ ομορφα και χωρις καθολου πιεση. Υπεροχα...


Μονο θετικα εχω απο αυτη την επισκεψη. Εξαιρετικη ανεση χρονου, κατι που δεν συναντας και τοσο συχνα. Ποιοτητα και επικοινωνια, ολα γινονται χωρις το παραμικρο αγχος. Δεν πρεπει να θεωρουμε δεδομενα καποια πραγματα και να εκτιμουμε τις καλες συμπεριφορες οπου αυτες κι αν βρισκονται. Σιγουρα η καλυτερη για γλυκειες και αισθησιακες καταστασεις. Οσοι ψαχνουν PSE φασεις καλυτερα να τις αναζητησουν αλλου. Τετοιες κοπελλες ανεβαζουν πολυ ψηλα τον πηχη στα στουντιο. Φριντακι, ευχαριστω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Φρίντα
vaglis
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
20
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού