Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 295536
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συστημενος για την Πενυ μου αρεσει δεν μου αρεσει θα εμπενα...με την 2η την πετυχα, αν και δεν θελει ιδιαιτερες συστασεις εμφανησης η Πενυ ειναι μια ξανθια κοπελα που σιγουρα δεν περναει απαρατηρητη, αδυνατη σιλουετα, κωλαρακι που κολαζει και αγιο.! Ξανθα μακρια μαλια, ομορφο προσωπο και φωνη που σε αναβει.! Αφου μου αφησε μπολικο χρονο μεσα στο δωματιο ηρθε και αρχισε να χορευει μπροστα απο τον καθρευτη, αφηνοντας τα χερια μου να τρεξουν σε ολο το κορμι της, πιπα πολυ καλη με μπολικο σαλιο μου τον εφτηνε συνεχεια μαλλον μην μου τον ματιαξει.!! Βυζακι μεσαιο παρα πολυ καλο που δεν μου εδωσε την εντυπωση που οπως διαβαζω παρακατω οτι ειναι σιλικονατο... η πραξη δεν δειερκεσε και πολυ, ανεβηκε απο επανω με την μια, με πολυ καλες νωχελικες κινησεις, αλαγη στα 4 και εμενα κατω απο το κρεβατι ορθιο να ερχετε το αποκορυφωμα, αν και ηταν ο 2ος μου γυρος της βραδιας, τελειωσα παλι πολυ ανετα χαρη στα καμωματα της.! Καθησε διπλα μου σηζητησαμε αρκεεετααα.! Ιχνος βιασυνης...της εδωσα και κατι...χερετησματα.!! και αποχαιρετηστηκαμε, μετα απο καμποση ωρα χωρις να υπαρχουν ενοχλησεις απο τριτους.
Η Πενυ ειναι μια σωστη επαγκελματιας, της αρεσει αυτο που κανει και το κανει με το καλυτερο τροπο, Ψυχαρα.!! δεν υπαρχει περιπτωση αν και οταν ξαναβρεθω στα λημερια της να μην την ψαξω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Πένυ
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.342
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού