Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 393 10
Sex Studio 327214
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Κυριακή Βραδύ και θολώμενος και καυλώμενος από τα τεμάχια που λικνίζονταν στους ρυθμούς της μουσικής σε γνωστό club της περιοχής αποφάσισα χώρις δεύτερη σκέψη να παρατίσω την υπόλοιπη παρέα και να καταλήξω στο εν λόγω ίδρυμα ! Η τσατσά ιδιαίτερα ευγενική μου λεέι η Χριστίνα είναι και μιας και την έχω ξαναδεί ( η γνωστή ξανθιά Γερμανίδα με το κοντο μαλί ) αποφασίσα να την δοκιμάσω!
Σκάω λοιπόν το 40ρι και ξαπλώνω χαζεύω την τσόντα και περιμένω! Μετά απο κανά 5λεπτό έρχεται μέσα το μώρο και ξαπλώνει δίπλα μου . Αφού μιλήσαμε για πολύ λίγο άρχισε να τρίβει τα βυζάκια της στον πούτσο μου και μετά από πολύ λίγο μου περνάει την καπότα σε στυλ κάλτσας Χμμμ;Χμμμ; και αρχίζει μια σχετικά καλή αλλά πολύ μικρής διάρκειας πίπα.....

Σήκω μου λέι ! Ξεκινάμε ιεραποστολικό με φώνες απο μέρους της και σχετικά ενεργή συμμετοχή ... (κραυγούλες , χύσε με μωρό μου ΕμμμμΕμμμμ...)
Η όλη φάση όμως άρχισε να με ξενερώνει καθώς ολοφάνερα από την έκφραση του προσώπου της φένοταν οτί ήταν αλλού !!!
Με δικιά της προτροπή γυρνάει στα 4 με ένα καθόλου καλό στήσιμο οπόυ δεν βρίκαμε καλό ρυθμό καθώς δεν συντονιστήκαμε!!!
Σταματάω εγώ και αυτή γυρνάει και τον ξαναπέρνει στο στόμα ! Σε κάποια φάση εγώ παω να πιάσω το κεφάλι της και να γαμίσω το στόμα της !!! Εκεί ήρθε η απόλυτη ξενερά!! Ξαφνικά σταματάει και μου λέι: Καλά τι κάνεις ??? Πρέπει να το νιώθεις και να προσάρμοσεις το feeling σου !!!! Hahahahah !!! για να γαμίσω πήγα ρε παιδιά δεν πήγα στο X-FACTOR!!! Πάντως εγώ ειλικρίνα δεν μου φάνηκε να έκανα κάτι παράξενο....
Απίστευτα ξενερωμένος (απορώ πως μου ήταν ακομή σηκωμένος )της λέω ανέβα απο πάνω μου να τελιώνουμε οπού έλαβα πάλι άκυρο!! Μου ξαναστήνεται στα 4 αλλά αυτή τη φορά της διόρθωσα εγώ το στήσιμο ώστε να έχω καλή θέα από όλη την κωλάρα της! Μετά από έντονο σφυροκόπημα ήρθε το τέλος... Χρόνος παραμόνης γύρω στα 15 Λεπτά ..
Εν ολίγοις πήγα για να περάσω καλά αλλά βγήκα με μια μεγάλη δυσαρέσκεια .... ΜΑΥΡΟ από έμενα άλλη φορά !!!! μακριά παίδες υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 13, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
DOGBABY
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
2
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού