Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο ερευνα αγορας, βρεθηκα στο συγκεκριμενο στουντιο το απογευμα (καθαρος και περιποιημενος οπως παντα). Παρκινγκ ευκολο λογω...Μετρο (!). Ο καιρος καλος και ειπα να περπατησω λιγο βλεπετε. Αφου με υποδεχτηκε η ευγενεστατη υπηρεσια, μου παρουσιασε την Λιζα. Μια κοπελα με την οποια εχουμε ξαναβρεθει. Η κοπελα εμφανισιακα με καυλαντιζει πολυ, και απο προηγουμενη συνευρεση μας φαινεται πως υπαρχει καλη "συνεργασια". Μελαχρινη με στρογγυλο προσωπο, εκφυλο πολυ, με πολυ ωραιο κωλο, μικρο στηθος κα γενικα πραγματα που με καυλωνουν πολυ. Ο τροπος που περπαταει επισης πολυ καυλωτικος, κανει τον ηχο των τακουνιων στο πατωμα να σου "σκαλιζει" το μυαλο...
Εχει τον σωματοτυπο λατινας κατα καποιο τροπο αν και Ρωσιδα συμφωνα με την ιδια και την υπηρεσια. Τεσπα περασα στο δωματιο, η κοπελα με θυμοταν, κουβεντουλα και προκαταρκτικα χωρις βιασυνη, εξαιρετικη η κοπελα με το στομα της (παντα με προφυλαξη εννοειται), ανηκει στις 2 πιο ταλαντουχες γυναικες που με εχουν τσιμπουκωσει ποτε (η αλλη δεν ηταν επαγγελματιας). Λιγο σαλιο στο μουνακι της(!) και το show ξεκιναει. Η αισθηση μεσα στο μουνακι της πολυ καλη, λες και εισαι με την γκομενα σου (αν και μου εχει τυχει κοπελα απο καλο σπιτι να το εχει πηγαδι).Ιεραποστολικο στην αρχη, το εκφυλο βλεμμα της μεγαλη καυλα, αυτη απο πανω μετα, ιδια καυλα παλι, και μετα στα 4, οπου το θεαμα ειναι απιστευτο. Μου θυμισε τους τρελους πατους απο κατι πορνοσταρ. Που τους βλεπεις στην οθονη και σου βγαινει το παραπονο: μα γιατι να μην εχουν ολες οι γυναικες τετοιο σωμα... Η κοπελα δεν καθεται σαν πετρα, αντιθετως σπαει τη μεση της και σε αφηνει να το ευχαριστηθεις. Πρεπει να το δει καποιος για να καταλαβει τι εννοω. Στο τελος η εκτοξευση, αργο στραγγισμα με της, λιγη κουβεντουλα, και επιστροφη στην πραγματικοτητα. Πλυσιμο, ντυσιμο και αντιο. Μια ακομη ευχαριστη συνευρεση, ευγε κοπελα μου που με εκανες να περασω καλα μια ακομα φορα. Για μενα προσωπικα απο της τοπ εμπειριες στην μικρη καριερα μου στο στον αγοραιο ερωτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίζα
silvestros
Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού