Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Στεφανία είναι ένα από τα καλύτερα milf που "κυκλοφορούν" εδώ και καιρό στα Αθηναϊκά studio. Την έβλεπα συχνά στις τελευταίες τσάρκες που έκανα με τον SPEED, μιας και ειναι η αγαπημένη του και την έχει τιμήσει αρκετές φόρες.
Σήμερα στο ξεκίνημα μοναχικής τσάρκας την πέτυχα και δεν έχασα την ευκαιρία για μια ακόμα επίσκεψη, μιας και έχει περάσει αρκετός καιρός από τότε που την συνάντησα τελευταία φορά.

Στο δωμάτιο περασα «αβλεπι» μόνο και μόνο στο άκουσμα του ονόματος της από την αντιπαθή και ξινή τσατσά. "Η Στεφανία είναι, θα περάσεις?", τα μόνα της λόγια, πήρε το πενηντάρικο και έφυγε με κάτι μούτρα μέχρι το πάτωμα.
Δεν άργησε να έλθει η Στεφανία. Πρόσχαρη, ομιλητική
Έβγαλε το μαύρο φόρεμα που φορούσε και άρχισε να με περιποιείται.
Φιλιά στο στήθος μου και τον λαιμό μου.
Έπαιξα αρκετή ώρα με τα ζουμερά και μεγάλα στήθη της.
Καλό το στοματικό της με καραμέλωμα στα @@κια. Δεν χρησιμοποίησε χέρια πολυ καλή τεχνική.
Ήρθε επάνω μου, με καλό ρυθμό, και με φιλάκια στον λαιμό μου. Συνέχεια στα πλάγια, μια στάση που είχα να κάνω καιρό σχετικά. Μετά ιεραποστολικό μέχρι το τέλος.
Κουβεντιάσαμε πριν αποχωρήσει για κάποιο διάστημα περί ανέμων και υδάτων.
Φεύγοντας η τσατσά ούτε που εμφανίστηκε, και στο «ευχαριστώ μου» μόνο η Στεφάνια ακούστηκε να με χαιρεταει από την κουζίνα.

Όπως είπα και στην αρχή η Στεφανια είναι ένα από τα καλύτερα milf.
Ορισμος της νταρντάνας, με αρχοντικό στυλ και πολύ καλές υπηρεσίες.
Οι μιλφολατρες θα ενθουσιαστούν.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Στεφανία, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Στεφανία
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού