Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Sex Studio 170797
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Υπάρχει η εξαιρετική Σιμόνα που δουλεύει Κατεχάκη 13/Προμηθέους 25 και υπάρχει επίσης και μια δεύτερη συνονόματή της ρουμάνα, η οποία έχει δουλέψει σποραδικά σε διάφορα μαγαζιά με πολύ κακές κριτικές. Εγώ δεν την είχα ξαναδεί, η τρελοτσατσά μου την σύστησε ως "Σίμα" και έτσι την πάτησα και μπήκα. Από εμφάνιση ομολογουμένως εντυπωσιακή, καστανόξανθη ψηλή με λεπτό απέριττο κορμί, μικρό αλλά καλοσχηματισμένο στήθος, κανά δυο μικρά διακριτικά τατού. Πήρα των 50ε με ακάπωτο. Όταν μπήκε στο δωμάτιο την ρώτησα το όνομά της, μου λέει "Σιμόνα" και εκεί συνειδητοποίησα ποια ήταν, είπα δεν βαριέσε, δεν είναι ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία φορά που την πατάω. Τίποτα από προκαταρκτικό, μέτριο τσιμπούκι με τα μαλλιά της να κρύβουν την θέα, ήταν χαμογελαστή πάντως και με άφηνε να χαιδεύω ελεύθερα, οπότε γκάβλωσα εύκολα. Λίγα ελληνικά, επαναλάμβανε τα ίδια και τα ίδια σαν ρομπότ, σύντομα άφησε το τσιμπούκι και έβαλε καπότα και τζελ. Πρώτα από πάνω, όπου κουνήθηκε αξιοπρεπώς και μετά στα τέσσερα όπου εμφανίστηκαν τα πρακτικά προβλήματα που δημιουργεί το ύψος της (1.75 τουλάχιστον ). Η διάθεσή μου σε αυτό το σημείο ήταν να τελειώνουμε και να φεύγουμε και αυτό έκανα μετά από σύντομο σφυροκόπημα.

Συνοψίζοντας, η κοπέλα είναι πολύ καλή εμφανισιακά, νεανικό σώμα μοντέλου (γι αυτό και το 9), αλλά τεχνικά μέτρια και κομοδινίζει, πολύ τυπική και μηχανική, δύσκολα προκαλεί συμπάθεια. Δεν συνίσταται, εκτός ίσως αν είστε κάποιος συλλέκτης μοντελοπνίχτης που θεωρεί την εμφάνιση πάνω από όλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
Υπηρεσίες
Apollo64
Τιμημένος
Εγγραφή:
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
493
Πόντοι:
5.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού