Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825563
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για 2η φορα μετα απο αρκετο καιρο ξανασυνατησα την Μπέτυ.
Δεν νομιζω η κοπέλα να χρειαζεται συστασεις ειναι ο ορισμος του καλο μιλφ.
Γυναικαρα με τα ολα της ομορφη καλοδιατηρημενη με πολυ ευλιγιστο κορμι και ενα δερμα απαλο και βελουδινο.
Περα απο αυτα βεβαια η καβλα που βγαζει αυτη η κοπέλα ειναι και αυτη που κανει τη διαφορα επανω της.
Ολο καβλα λοιπον ηρθε και με ανταμωσε στο δωματιο μου.
Αφου χαιρετηθηκαμε ηρθε στο κρεβατι και ανεβενοντας απο επανω μου αρχισε να με γλυφει και να με φιλαει στο λαιμο, κατεβενοντας πιο κατω ασχοληθηκε και με τις 2 ρωγες μου πιπιλωντας τες μου για αρκετη ωρα.
Παραλληλα το χερι της ειχε κατεβει κατω και μαλακιζε το πουτσο μου.
Αφηνοντας τις ρωγες μου κατεβηκε πιο κατω και αρχισε να μου γλυφει σε σημειο μουλιασματος τα αρχιδια μου ενω το ενα της χερι συνεχιζε να με μαλακιζει.
Αφου παπαριασε λοιπον και τα αρχιδια μου μου φορεσε το προφυλακτικο και ξεκινησε να μου παιρνει μια γαματη πιπα που μονο ενα καλο μιλφακι ξερει να κανει σε εναν αντρα.
Στην αρχη εγλυφε το κεφαλακι, μετα τον κορμο ,μετα παλι κεφαλακι και μετα ολο μεσα.
Εγω ετσι οπως ηταν διπλα μου της ειχα βαλει ενα δαχτυλακι το μουνακι και με τα αλλα δαχτυλα μου της ετριβα το μουσκεμενο μουνακι της.
Η κατασταση ειχε ψιλοξεφυγει οποτε εδωσα ενα στοπ σηκωθηκα και αυτη ξαπλωσε ανασκελα.
Στη σταση του ιεραποστολου λοιπον ανεβηκα απο πανω της και αρχισα να τη σφυροκοπαω δυνατα ενω αυτη ειχε διπλωσει τα ποδια της γυρω μου και με τα χερια της με εσπρωχνε και αλλο μεσα στη μουναρα της.
Αφου γαμηθηκαμε ετσι για αρκετη ωρα μεχρι στο σημειο που εφτασα ενα βημα πριν το λαχανιασμα γυρισαμε στη σταση του σκυλου.
Εκει της εριξα παλι ενα δυνατο γαμησι εχοντας γραπωσει καλα τα κωλομερια της ενω ο ηχος του "φλατς φλατς" που ακουγετε απο της σαρκες οταν πεφτει δυνατο πηδημα πρεπει να ακουγοταν και εξω απο το δωματιο.
Η τυπισσα βογκουσε τωρα ακομα πιο δυνατα ενω το χερι της απο κατω εδινε ξανα προσοχη στις μπαλλες μου.
Μεχρι εκει ηταν ομως το ονειρο γιατι σε εκεινη τη στιγμη ηρθε και το τελος μου το οποιο ομως ηταν εντονοτατο.
Ενταξυ δεν το συζητω περασα γαματα μαζι της, η γυναικα αλλωστε ειναι απο τις τοπ επιλογες για εναν σωστο μιλφοκυνηγο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
milfan
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού