Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 303 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 291294
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Hθελα απο καιρό να γνωριστω με την Αννα Μαρια μετα απο τόσα καλά που είχα διαβάσει γιαυτην.
Η πρώτη μου εντυπωση και το τελικό μου συμπέρασμα ειναι οτι αυτή η γυναίκα ειναι πραγματικά ενα κόσμημα σε αυτό των δύσκολο χώρο.
Μια ζουμερή γυναίκα με χαμόγελο στα χείλη ,με θετική διάθεση και ευγενέστατη συμπερυφορά, μια γυναίκα λουλούδι.
Μια γυναίκα ζουμερή με καμπύλες με πολύ ερωτική κίνηση και εμφάνιση.
Οι στιγμές που πέρασα μαζι της θα μου μείνουν αξέχαστες, ειναι το είδος της γυναίκας που ξέρει να ικανοποιεί εναν ανατολίτη αντρα, το είδος της γυναίκας που ξερει να ευχαριστει και να χαρίζει ηδονή και όμορφες ερωτικες στιγμές.
Δεν εχει τόσο σημασία το τι πλήρωσα όσο το τι πήρα απο αυτην και πραγματικά αυτα που μου έδωσε δεν κοστολογουνται με χρήματα ειναι ανεκτίμητα.
Σύγουρα θα φροντίσω να ξαναπεράσω όμορφες στιγμές μαζί της μιας και ειναι ενας φανταστικός ανθρωπος που αξίζει καποιος απαξ και τον βρει να κανει τα πάντα για να μην τον χασει.
Πιστευω οτι η Αννα Μαρια ειναι ακριβός ο ορισμός της ιερόδουλης με την καλή εννοια του όρου αφου αυτό που κανει και μας χαριζει ειναι πραγματι ιερό και πραγματικα την ευχαριστω για ολα.
Το studio αρκετα καθαρό και περιποιημένο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού