Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267090
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Θα ήθελα να ζητήσω προκαταβολικά συγνώμη απ'τους συναγωνιστές, επειδή γράφω τρίτη φορά κριτική για την Μόνικα.Πρέπει όμως να το κάνω, όχι για κάποιο άλλο λόγο, παρά μόνο, επειδή και τις τρεις φορές πέρασα φανταστικά μαζί της.
Για τη Μόνικα δε χρειάζεται να μιλήσω αναλυτικά.Κατά τη γνώμη μου, είναι πάρα πολύ ωραία γυναίκα, με πλούσια τα ελέη στα επίμαχα σημεία.Δηλαδή, αρκετά μεγάλο και φυσικό στήθος, με δύο γκαβλιάρικες και μεγάλες ρόγες, ιδανικές για πιπίλισμα.Αφρατό, αλλά και στητό κώλο, που προσφέρεται για χούφτωμα και σκαμπίλισμα.Τον οποίο συμπληρώνουν δύο χειρολαβές ακριβώς από πάνω, ιδανικές στη στάση με την Μόνικα στα τέσσερα, για καλύτερο κράτημα.Και φυσικά, ένα πεντακάθαρο και μοσχομυρωδάτο μουνί, άλλοτε ξυρισμένο εντελώς κι άλλοτε με μία φουντίτσα, το οποίο δε χορταίνεις να γλύφεις.Και για τα δικά μου γούστα έχει πολύ ωραίο πρόσωπο, το οποίο είναι πάντα χαμογελαστό.
Δε άργησε να έρθει στο δωμάτιο κι αφού αγκαλιαστήκαμε και φιληθήκαμε στα μάγουλα, ανταλλάσοντας ευχές για τη νέα χρονιά, ξαπλώσαμε στο κρεβάτι.Τα χέρια μου έτρεχαν πάνω στο κορμί της, καθώς αφαιρούσε ένα-ένα τα λιγοστά ρούχα της, ενώ το στόμα μου κόλλησε αμέσως στις ρόγες της και με τη γλώσσα μου να αρχίζει ένα τρελό παιχνίδι μαζί τους.Συνέχισα με φιλιά σε όλο το πλούσιο στήθος της, το λαιμό και πίσω από τα αυτιά της, πριν να πάρω την κατιούσα για την κοιλιά και το μουνάκι της.Ξάπλωσε ανάσκελα και μου είπε, "τώρα είμαι δική σου".Της άνοιξα τα πόδια κι άρχισα να περιποιούμαι τα μουνόχειλα και την κλειτορίδα της.Η Μόνικα άρχισε να ανασαίνει βαριά και να αναστενάζει από ευχαρίστηση.Μετά από μερικά λεπτά με σταμάτησε κι ανέλαβε αυτή δράση.Μου φόρεσε την καπότα και μου πρόσφερε μια πολύ καβλωτική κι υγρή πίπα, κάνοντας τον ήδη ερεθισμένο πούτσο μου, να πάλλεται από ηδονή.
Στήθηκε στα τέσσερα, προσφέροντάς μου ένα υπέροχο και άκρως ερεθιστικό θέαμα.Τη θέα της κωλάρας και της μουνάρας της από πίσω.Έπιασε τον πούτσο μου και τον έβαλε μέσα στο καυτό και υγρό μουνί της.Άρχισα να μπαινοβγαίνω μέσα της με αυξανόμενο ρυθμό, ενώ κάπου-κάπου της έριχνα και μερικά σκαμπίλια στα κωλομάγουλα.Συνεχίσαμε με ιεραποστολικό με τα χέρια μου να χουφτώνουν τις βυζάρες της και το στόμα μου να γλείφει τις γκαβλωμένες ρόγες της.Της σήκωσα ψηλά τα πόδια και τα έφερα στους ώμους μου πετυχαίνοντας την τέλεια διείσδηση κι επαφή.Για το τέλος της ζήτησα να με καβαλήσει, όπου μετά από λίγα λεπτά άγριας ιππασίας και με τα βυζιά της να σκαμπιλίζουν το πρόσωπό μου ήρθε το πολυπόθητο τέλος.
Όμως, δεν έφυγε αμέσως.Ξάπλωσε πλάι μου, με αγκάλιασε και πιάσαμε κουβεντούλα, μέχρι να ηρεμήσουμε.Όταν ήρθε η ώρα να φύγει, την βοήθησα να ντυθεί, φιληθήκαμε στα μάγουλα κι έφυγε για τον επόμενο τυχερό.Κι εγώ με τη σειρά μου ντύθηκα κι αφού ευχρίστησα την ευγενέστατη κυρία επί της υποδοχής, γύρισα απόλυτα ικανοποιημένος στο σπίτι και το κρεβατάκι μου, έχοντας στο μυαλό μου τις υπέροχες στιγμές που πέρασα στην αγκαλιά της Μόνικας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Υπηρεσίες
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού