Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367805
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Βραδυ ωρα 21:15 γυριζω κεφατος Χαμόγελο Πριν αρκετο καιρο μου ειπε ο φιλος cheyenne να επισκεφτω το εν λογο στουντιο, αργησα λιγο αλλα δεν το μετανιωσα καθολου..

Στο κοριτσι μας τωρα, η βικη ειναι ωπος στις φωτο ειναι ο τυπος μου ψηλη ομορφη ξανθουλα με βυζαρες αλλα και με ενα υφος που σε κερδιζει ειναι ζεστη κοπελα.. Στα τυπικα ειπα 100 ευρω με μασαζακι σοου κτλ, ξεκινησε με μασαζακι που το εκανε πολυ ωραια και ακολουθησε λιγο σοου οπου εκει με γυριζει και αρχιζει γλυψιμο και ρουφηγμα στο κατω συστημα απο τα καλυτερα ιδιαιτερα οταν επαιζε η γλωσα της ανεμελα..Χαμόγελο Το κοριτσι με επεισε οτι γουσταρε την φαση και μπραβο της εντυπωση μου εκανε οταν με γυρισε καθησε πανω μου και ανεβωκατεβαινε σαν σε ροντεο εγω χαζευα την κορμαρα της της ποδαρες-βυζαρες και απολαμβανα την ιππασια μετα γυρναει αναποδα με την κωλαρα της προσ τα εμενα και συνεχιζει την ιππασια χαζευα απο τον καθρεπτη την κορμαρα της και μαλαζα τα στηθη της.. η κοπελα απλα σουπερ, κατεληξα στην αγαπημενη σταση, πισωκολητο σφυροκοπημα και αμεσως μετα τελειωσα με την γλωσα της να πεταριζει στα μπαλακια..
Να σαι καλα Βικη σ ευχαριστω αστερακι!!
ΥΓ Τωρα που καλομαθα λεω να παω και σημερα το απογευμα Κουλ
ΥΓ2 Βαθμολογια δεν μπορουσα να βαλω περισοτερο Λύπη(

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού