Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πηγα συστημενος στην Βικτωρια, μετα απο συνενοηση που ειχα μεσω της σελιδας εδω. Η επισκεψη εγινε σημερα νωρις το πρωι για να αποφυγω αυξημενη κινηση του κοσμου και να ευχαριστηθω την κοπελα οσο το δυνατον περισσοτερο. Πηρα φουλ προγραμμα+αυταρχικο. Ποδολαγνεια, περισσοτερη ανεση μεσα φυσικα, γλυφομουνι και αλλα παιχνιδακια, και αμφοτερο παιξιμο με δονητες. Ξερει καλα να παιζει τον ρολο της αφεντρας η πανυψηλη Βικτωρια. Το παρουσιαστικο της ειναι επιβλητικο καθως ειναι κοντα στο 1.80 χωρις τα τακουνια, οταν βγηκε στο σαλονι επαθα πλακα! Ενημερωσα την τσατσα για τις λεπτομερειες και μπηκα στο δωματιο να περιμενω. Ηρθε με το βαλιτσακι της λοιπον και ξεκινησε το παρτυ. Το μονο που δεν επαιξε ηταν φιλια στο στομα το οποιο ειχε ηδη ξεκαθαριστει απο πριν βεβαιως. Μου εκανε πιπα, εκανε το σεξ σοου της και μου εδωσε τα ποδια της να τα γλειψω για αρκετη ωρα. Εχει ωραια και μακρυα ποδια και δεν περιοριστηκα μονο στις πατουσες και τα δαχτυλα αλλα ανεβηκα και πιο πανω φυσικα. Αυτη με χαιδευε σε ολο το σωμα, μου τσιμπουσε τις ρωγες και γενικα η διαθεση και απο τους δυο ηταν πολυ ωραια μπορω να πω. Παιξαμε και με τον δονητη προς το τελος και ηταν εξαιρετικη η αποδοση της. Εχει εμπειρια και φαινεται αυτο απο την ολη προεργασια που κανει και δεν αφηνει περιθωριο για κακη εντυπωση. Απο την αρχη μεχρι το τελος περασα υπεροχα και ελπιζω να την ξανασυναντησω στο μελλον. Σε ευχαριστω Βικτωρια να εισαι καλα για τις ωραιες στιγμες που περασαμε αυτο το τριανταλεπτο+κατι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
fetishboy76
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού