Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 368042
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πιστεύω ότι οι περισσότεροι από εμάς έχουμε φαντασίωση να κάνουμε έρωτα με δύο ωραίες γυναίκες ταυτόχρονα.Σ"αυτή την κατηγορία είμαι κι εγώ.Κι όταν έμαθα, ότι η Μαριάννα πολλές φορές δουλεύει μαζί με την Λάουρα ( δύο απ'τις καλύτερες κι ομορφότερες παρουσίες σε στούντιο ) μου έγινε έμμονη ιδέα.Στην τελευταία μου συνάντηση με την Μαριάννα την ρώτησα πότε θα δούλευε μαζί με την Λάουρα.Μου είπε, ότι θα ήταν μαζί την επομένη.Οπότε ετοιμάστηκα και κατηφόρησα για την Κασσάνδρας.
Μου άνοιξε και μ'υποδέχθηκε η ίδια η Μαριάννα, όπως πάντα φορώντας μόνο ένα άσπρο στριγκάκι και με τα πανέμορφα και προκλητικά βυζάκια της σε κοινή θέα, να με προκαλούν.Χάρηκε που με ξαναείδε και χαμογελώντας φώναξε και την Λάουρα.Σε μερικά δευτερόλεπτα ένοιωσα ένα δεύτερο κύμα γκάβλας, καθώς έκανε την εμφάνισή της η Λάουρα.Κι αυτή ημίγυμνη με τις βυζάρες της να πάλλονται προκλητικά σε κάθε βήμα της.Το υπερθέαμα που είχα μπροστά μου με οδήγησε κατευθείαν στο δωμάτιο, αφού πλήρωσα το αντίτιμο, για να περιμένω τις δύο κουκλάρες.
Εμφανίστηκαν μετά από λίγο.Στη θέα και μόνο αυτών των δύο καλλονών, μιας ξανθιάς και μιας μελαχρινής, γκάβλωσα αμέσως.Κάτι που επισημάνθηκε και σχολιάστηκε θετικά από την Μαριάννα.Αφαιρέσαμε ο ένας τα ρούχα του άλλου κι άρχισε η μάχη.Δεν ήξερα, που να πρωτοαπλώσω τα χέρια μου.Τί να αγγίξω και τί να χουφτώσω από αυτές τις δύο κορμάρες.Αλλά και τα κορίτσια δεν κάθησαν ήσυχα.Η Μαριάννα ήταν ποιό άτακτη, χούφτωνε τα βυζιά της Λάουρας κι οι δυο μας γλύφαμε ταυτόχρονα από μία ρόγα της.Τα δε χέρια μου έκαναν ράλλυ πάνω στις κορμάρες των κοριτσιών, παίζοντας με τα απόκρυφα σημεία τους και χαϊδεύοντας την απαλή επιδερμίδα τους.
Επειδή η γκάβλα μου είχε ήδη χτυπήσει κόκκινο, η Μαριάννα μου φόρεσε την καπότα κι άρχισε να μου παίρνει πίπα, κάτι που ξέρει να το κάνει τέλεια, αφού της αρέσει πάρα παλύ.Μετά από λίγο ανέλαβε η Λάουρα, για να ξεκουράσει λίγο την Μαριάννα, χωρίς να υστερεί καθόλου σε επίδοση.Κι οι δύο χρησιμοποίησαν εξαιρετικά το στόμα και τη γλώσσα τους, χωρίς να χρησιμοποιούν πολύ τα χέρια τους.Η πίπα τους είναι πολύ βαθιά κι υγρή, αλλά η Μαριάννα τρώει και τα αρχίδια σου, ενώ η Λάουρα μόνο τα έγλειφε.Έκανα το λάθος ο μαλάκας και δε ζήτησα στην αρχή κι 69, για να περιποιηθώ και τα μουνάκια και τις κλειτορίδες τους, κάτι που μου αρέσει φανταστικά.
Οπότε άφησα την Λάουρα να με καβάλησει πρώτη, αφού είχε ήδη πάρει θέση.Κουνιόταν σα μανιασμένη, ενώ ταυτόχρονα αντάλλασα γλωσσόφιλα με την Μαριάννα, χούφτωνα την κωλάρα της κι έπαιζα με την μουνάρα της.Ακολούθησε μία στάση στα τέσσερα με την Λάουρα, για να απολαύσω τη θέα της πανέμορφης κωλάρας της, αλλά και για της τον χαστουκίσω λιγάκι, όπως έκανε κι η Μαριάννα.Δε γινόταν όμως να χύσω, χωρίς να μπω και στο καυτό κι υγρό μουνάκι της Μαριάννας.Μου άλλαξαν καπότα κι άρχισα να μπαινοβγαίνω μέσα της σε ιεραποστολική στάση, ενώ η Λάουρα της έγλυφε τις γκαβλωμένες ρόγες της.Τις οποίες τίμησα κι εγώ.Το καυτό και στενό ( αλήθεια, αυτή την εαίσθηση μου έδωσε ) μουνί της με γκάβλωνε αφάνταστα.Την γύρισα στα τέσσερα, η οποία είναι η αγαπημένη μου, και με τη βοήθεια της Λάουρας μπήκα μέσα της κι άρχισα να την σφυροκοπάω με αυξανόμενο ρυθμό, με την Μαριάννα να το απολαμβάνει, χωρίς να δυσανασχετεί.Επειδή όμως, ένοιωθα το τέλος να πλησιάζει κι επειδή την προηγούμενη μέρα είχα πάει με την Μαριάννα, ήθελα να πολαύσω περισσότερο την Λάουρα.Αφού μου ξαναάλλαξαν καπότα, την έστησα στα τέσσερα και συνέχισα στον ίδιο ρυθμό, να γαμάω την μουνάρα της Λάουρας.Χωρίς να αφήσω ήσυχη την Μαριάννα, αφού ταυτόχρονα έπαιζα με τη κλειτορίδα και τα βυζιά της.
Δυστυχώς, δε μπόρεσα να αντέξω περισσότερο.Το τέλος ήρθε σε αυτή τη στάση, χαστουκίζοντας τα αφράτα κωλομάγουλα της Λάουρας και την Μαριάννα να μου ζουλάει απαλά τα αρχίδια κάνοντας την εκσπερμάτισή μου εντονότερη.Ξάπλωσα ανάμεσα στις κουκλάρες μου, αγκαλιαστήκαμε και προσπαθήσαμε να χαλαρώσουμε.Μετά από λίγο φιληθήκαμε σταυρωτά και έφυγαν για τον επόμενο τυχερό συναγωνιστή.Κι εγώ έφυγα μετά από λίγο με το χαμόγελο της ευτυχίας ζωγραφισμένο στα χείλη μου.Είχα ζήσει την απόλυτη εμπειρία στην αγκαλιά δύο καλλονών, Της Μαριάννας και της Λάουρας.Και σίγουρα, θα το ξανακάνω με την πρώτη ευκαιρία.
Ευχαριστώ Μαριάννα, ευχαριστώ Λάουρα.Είστε κι οι δύο υπέροχες.
Υ.Γ.Πρέπει να επισημάνω, ότι παρόλο που χτυπούσε το κουδούνι, τα κορίτσια δεν άνοιξαν για να είμαστε μόνοι μας, μέχρι να με περιποιηθούν.Κάτι, που φυσικά, με χαροποίησε και με'ευχαρίστησε ιδιαίτερα.Κι ότι ο βαθμός για την κυρία επί της υποδοχής πηγαίνει στην πανέμορφη Μαριάννα.Κι ότι το στούντιο χρειάζεται πολλές αλλαγές, για να βελτιωθεί η εικόνα του.Τα δωμάτια είναι μέτριας αισθητικής και απέχουν πολύ από το επίπεδο στο 4Β και 4Γ, τα οποία είναι από τα καλύτερα σε στούντιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Μαριάννα
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού